Gwiazdor disco-polo niedawno potwierdził plotki na temat produkcji filmu opowiadającego o jego karierze. Na datę premiery Zenon Martyniuk wybrał wyjątkową okazję. Film będziemy mieli okazję obejrzeć już w Walentynki 2020 roku. Tymczasem pierwsze przedpremierowe pokazy odbędą się już w Boże Narodzenie.

Tajniki sukcesu króla disco-polo będziemy mogli obejrzeć na dużym ekranie już za kilka miesięcy. Teraz popularny piosenkarz zdradził kilka sekretów z planu. Sam aktywnie uczestniczy bowiem w produkcji filmu. Martyniuk podkreślił:

Staram się zaglądać na plan zdjęciowy od czasu do czasu. Wiadomo, że nie zawsze obowiązki na to pozwalają, ale czasami mi się to udaje.

Teraz Zenon Martyniuk zaskoczył swoich fanów elektryzującą wiadomością. Okazuje się, że film o gwieździe będzie zdecydowanie nietypowy! Wśród faktów z życia i kariery popularnego piosenkarza, znajdą się bowiem całkowicie fikcyjne wydarzenia. Zostały wymyślone specjalnie na potrzeby tej produkcji.

Jednym z takich wydarzeń będzie porwanie i odbicie z rąk porywaczy jego syna Zenona Martyniuka, Daniela. Muzyk podkreśla, że jest to całkowicie fikcyjne wydarzenie:

Film będzie opowiadał o mojej biografii, o losach, o zdarzeniach, o miejscach, które miały miejsce w moim życiu, które się wydarzyły. Ale reżyser stwierdził, że trzeba dodać pikanterii i jest zrobiona taka scena porwania mojego syna, Daniela. Nie było takiej sytuacji. To jest filmowa fikcja, ale troszeczkę pikanterii trzeba dodać, żeby film był ciekawszy.

Król disco-polo zdradził również, jaki tytuł będzie nosił film o nim. Zenon Martyniuk podkreślił, że nazwa filmu została zmieniona w trakcie produkcji:

Film miał mieć nazwę "Życie to są chwile", ale stwierdzono, że jest za długa. "Zenek" jest krótko i na temat.

Na portalu "Życie" dowiesz się także... ZASKAKUJĄCE WIEŚCI O NATALII SZROEDER. CZY TO OZNACZA KONIEC JEJ MUZYCZNEJ KARIERY

Warto sobie przypomnieć... ZENON MARTYNIUK: „W RODZINIE ZNÓW PANUJĄ RADOŚĆ I MIŁOŚĆ”. PIOSENKARZ CHWALI SWÓJ KONTAKT Z SYNOWĄ I WNUCZKĄ

Portal "Życie" informował również o... ZENEK MARTYNIUK ZDRADZA SZCZEGÓŁY ZE SWOJEGO ŻYCIA. CIEKAWE, CZY ŻONA ZNAŁA SEKRETY KRÓLA DISCO