Jedna noc na Mazurach wywróciła całe życie Agnieszki Woźniak-Starak do góry nogami. 18 sierpnia doszło do tragicznego wypadku, w którym zginął jej mąż Piotr Woźniak-Starak. Poszukiwaniami mężczyzny i wiadomością o odnalezieniu jego ciała żyła cała Polska.

Agnieszka Woźniak-Starak wobec tak dużego zainteresowania, postanowiła wycofać się w cień. Zrezygnowała z pracy w telewizji, całkowicie odcięła się od mediów społecznościowych. Jedynie sporadycznie w ciągu kilku miesięcy opublikowała cokolwiek w internecie i zawsze zabierała głos w ważnych sprawach.

Prezenterka stara się ułożyć swoje życie na nowo i wracać do normalnego funkcjonowania. Jak się okazuje pomaga jej w tym bliska i zaufana osoba z otoczenia jej męża. Agnieszka Woźniak-Starak zdecydowała się zatrudnić ochroniarza, który wcześniej przez kilka lat współpracował z Piotrem Woźniakiem-Starakiem.

Jak podaje pomponik.pl, gwiazda TVN-u uznała, że skoro jej mąż ufał bezgranicznie ochroniarzowi przez lata, to i ona może skorzystać z jego wsparcia. Okazuje się, że ochroniarz pomaga jej również w codziennych obowiązkach, ponieważ jest też jej kierowcą, jeśli sytuacja tego wymaga.

Ostatnio była widziana w centrum Warszawy w towarzystwie byłego pracownika jej męża. Agnieszka Woźniak-Starak załatwiała swoje sprawy, kiedy on czekał na nią cierpliwie.

Trzeba wierzyć, że obecność byłego pracownika jej męża będzie dawało prezenterce poczucie bezpieczeństwa i może jej stanąć na nogi po tak ciężkich przeżyciach.

Przypomnij sobie o… AGNIESZKA WOŹNIAK-STARAK POKAZAŁA SIĘ NA PREMIERZE FILMU MĘŻA. JAK SIĘ PREZENTOWAŁA?

Jak informował portal Życie: AGNIESZKA WOŹNIAK-STARAK ZROBIŁA RELACJĘ NA ŻYWO. TO JEJ PIERWSZA AKTYWNOŚĆ OD WIELU TYGODNI

Portal Życie pisał również o… ŚWIĘTA ZBLIŻAJĄ SIĘ WIELKIMI KROKAMI. GWIAZDY POKAZAŁY SWOJE CHOINKI