„Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami” to program, który cieszy się niezmienną popularnością wśród widzów. Polsat wyemitował już 10 edycji show, wcześniej ten format produkowało TVN. Każda kolejna odsłona „Tańca z gwiazdami” cieszy się ogromnym zainteresowaniem, a uczestnicy zdobywają niesamowitą popularność.

Tym razem na udział w programie skusiła się Julia Wieniawa. Młoda aktorka jest teraz w absolutnej czołówce gwiazd polskiego show biznesu. 20-latka jest rozchwytywana nie tylko przez twórców filmowych, ale również reklamodawców.

„Super Express” dotarł do informacji, że na parkiecie niebawem zobaczymy młodziutką aktorkę. Pudelkowi natomiast udało się potwierdzić tę informację. Rzekomo Julia Wieniawa miała wziąć udział w poprzedniej edycji show, ale nie znalazła jednak na występ czasu.

- Julia wynegocjowała gwiazdorską stawkę w kwocie 30 tysięcy złotych za odcinek – poinformowało źródło Pudelka.

Jeśli informacja ta się sprawdzi, to Julia Wieniawa może mocno podnieść zasobność swojego portfela. Przy założeniu, że aktorka wygrałaby „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”, to w sumie zarobiłaby 400 tysięcy złotych: 300 tysięcy za występ w 10 odcinkach show oraz 100 tysięcy nagrody głównej.

„Super Express” podał też, jacy inny celebryci mogą pojawić się w programie. Wśród prawdopodobnych nazwisk pojawił się Tomasz Oświeciński, Blanka Lipińska i Anna Karwan. Jednak, jak zaznacza tabloid, te gwiazdy mogą liczyć na co najwyżej połowę gwiazdorskiej stawki Julii Wieniawy.

Za stołem jurorów w „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami” ma zasiąść ponownie Ola Jordan. Jurorka zniknęła z poprzedniej edycji show z powodu ciąży.

Przypomnij sobie o… MISTRZ DRUGIEGO PLANU NA ZDJĘCIACH JULII WIENIAWY. JAK ONA MOGŁA TEGO NIE ZAUWAŻYĆ [ZDJĘCIA]

Jak informował portal Życie: JULIA WIENIAWA PODCZAS POBYTU NA EGZOTYCZNYCH WAKACJACH SPOTYKA GWIAZDĘ "TOP MODEL"

Portal Życie pisał również o… SZPAK UBIERA SIĘ W LUMPEKSACH, A JEGO PAZNOKCIE WZBUDZĄ ZACHWYT NIEJEDNEJ KOBIETY. MICHAŁ PRZEŁAMUJE STEREOTYPY