Program Katarzyny Dowbor „Nasz nowy dom” jest emitowany od tego sezonu dwa razy w tygodniu. Przez to kobieta nie ma czasu na wiele spraw, w tym na ciągłą opiekę nad swoimi ukochanymi zwierzętami, których ma dość sporo. W podwarszawskim domu dziennikarki mieszkają konie, koty i psy, które potrzebują opieki.

Niania dla zwierząt Katarzyny Dowbor

Niełatwo jest pogodzić ciągłe wyjazdy z domowymi obowiązkami, a tym bardziej opieką nad pupilami. Okazuje się, że za każdym razem gdy dziennikarka musi wyjechać, do jej domu wprowadza się ciocia Jola, która w tym czasie opiekuje się zwierzakami.

– „Ciocia Jola znakomicie się sprawdza. Bez niej bym sobie nie poradziła. Trzeba wypuścić konie ze stajni, a później znowu je wpuścić, wyjść z psami na spacer, nakarmić je i koty, a przy tym wiedzieć, co któremu dać na śniadanie czy kolację. A do tego jeszcze zająć się ogrodem. Naprawdę jest co robić”.- opowiada dziennikarka.

Dziennikarka zapewnia, że ciocia Jola ma serce do zwierząt i zawsze może na niej polegać.

-„Ciocia Jola jest dobrym duchem tego domu. Kocha moje zwierzęta, zwierzaki też ją kochają”– dodaje.

Co robi dziennikarka w wolnym czasie?

Pomimo ciągłej pracy, Dowbor stara się znaleźć również czas dla swoich ukochanych pupilów i rodziny. Ostatnio dziennikarka spotkała się nawet ze swoją synową, co zostało udokumentowane na Instagramie.

Polecamy także: CORAZ WIĘCEJ MĘŻCZYZN PÓŹNO DECYDUJE SIĘ NA DZIECI. KAROL STRASBURGER NIE JEST POD TYM WZGLĘDEM WYJĄTKIEM. JAKA JEST TEGO PRZYCZYNA

Może zainteresuje Cię to: ANNA MUCHA NIE BYŁA JEDYNĄ PIĘKNOŚCIĄ KUBY WOJEWÓDZKIEGO. JAK WYGLĄDAŁY INNE PARTNERKI ZNANEGO CELEBRYTY?