Dick Van Dyke i Arlene Silver

Dick Van Dyke i jego żonę Arlene Silver dzielą aż 46 lat różnicy wieku. Mimo tego otwarcie potrafią o tym mówić.

"Ona jest bardzo dojrzała jak na swój na wiek, z kolei ja jestem bardzo niedojrzały jak na mój wiek, więc jest porządku" – opowiadał Dick.

Arlene również nie pozostawiła tego bez odpowiedzi: 

"Miłość jest ponadczasowa" - mówiła w rozmowie z Huffington Post.

Heidi Klum i Tom Kaulitz

Niemiecka modelka postanowiła związać się z 30-letnim gitarzystą zespołu "Tokio Hotel", który jest 17 lat młodszy. Para spotyka się od 2018 roku, ale już po roku postanowiła wziąć ślub. Heidi Klum przyznaje, że jedynym problemem dla niej jest to, że inni pytają o ich różnicę wieku.

"Mój chłopak jest młodszy ode mnie o wiele lat i mnóstwo osób kwestionuje nasz związek. To jest tak naprawdę jedyny moment, kiedy inni wytykają mi wiek prosto w twarz. Poza tym tak naprawdę o tym nie myślę. Po prostu musisz wieść szczęśliwe życie bez zamartwiania się o to, co ludzie powiedzą. Od martwienia się dostaniesz tylko więcej zmarszczek" – opowiadała Heidi.

Emmanuel Marcon i Brigitte Trogneux

Małżeństwo Emmanuela Marcona komentowały media na całym świecie. Prezydent Francji ponał swoją 24 lata starszą żonę jeszcze w liceum. Para pobrała się w 2007 roku. Marcon wielokrotnie dementował plotki, jako że ich związek jest jedynie przykrywką.

"Gdybym był o 20 lat starszy od mojej żony, nikt nie pomyślałby ani przez sekundę, że jestem dla niej nieodpowiednim partnerem. Ludzie mówią takie rzeczy tylko dlatego, że to moja żona jest starsza i dlatego ich zdaniem to może być niewiarygodne."

Dane Cook i Leksi Taylor

Między Amerykańskim komikiem a jego dziewczyną jest 26 lat różnicy. Dla Cooka jednak jest to jedynie powód do żartów.

"Przyjaźniliśmy się przez pewien czas, potem przeszliśmy do etapu lubienia, a na koniec zakochania. Jesteśmy bardzo blisko, jemy razem kolację i spędzamy czas. Kelsi jest mądra, miła, kreatywna, lojalna i szczera" – zdradził w magazynie People.

Dane z kolei ma radę dla innych par z dużą różnicą wieku:

"Jedyne co musisz wziąć pod uwagę to to, że wasza śmierć będzie od siebie oddalona."

Sarah Paulson i Holland Taylor

Po wielu miesiącach plotek krążących o romansie Holland Taylor, gwiazda serialu "American Horror Story" ostatecznie w 2016 roku potwierdziła doniesienia w wywiadze dla New York Timesa. Obie aktorki dzielą 32 lata różnicy, ale według Sarah Paulson ma to wiele zalet.

"Mogę powiedzieć, że jestem absolutnie zakochana, a osobą, którą kocham jest Holland Taylor [...] Bycie z kimś starszym jest przejmujące. Myślę, że dużo bardziej doceniasz czas, to co jest między wami i to co jest w życiu ważne" - wyjwiła aktorka.

Calista Flockhart i Harrison Ford

67-letni Harrison Ford związał się z 45-letnią Calistą Flockhart. Para poznała się na ceremonii wręczenia Złotych Globów w 2002 roku, ale dopiero w 2010 roku zdecydowała się na ślub. Aktor do tej pory był dwukrotnie żonaty, a owocem tych związków jest czworo dzieci. Co więcej doczekał się już dwójki wnuków. Flockhart z kolei w 2001 roku adoptowała chłopca. Mimo, że aktorów dzielą 22 lata różnicy, to Calista nie zauważyła, aby to wpływało na ich związek. 

"To mi zupełnie nie przeszkadza [..] Czasami nawet mówię: wow, ciągle zapominam, że on jest starszy o 22 lata. W ogóle nie ma to wpływu na nasz związek" - zdradziła aktorka magazynowi Hello w 2003 roku

Hilara Baldwin i Alec Baldwin

Aktor Alec Baldwin wraz z instruktorką jogi Hilara spotykali się od 2011 roku. Zaledwie rok później byli już po ślubie. Para od tamtej pory doczekała się czwórki dzieci.

"Nie spodziewałam się, że zakocham się w mężczyźnie starszym o 26 lat, ale miłość jest nieprzewidywalna" – powiedziała Hilaria.

David Hasselhoff i Hayley Roberts

Gwiazda "Słonecznego Patrolu" spotykał się z Hayley Roberts przez 6 lat zanim zdecydowali się na ślub. Hasselfon przynał, że był trochę wystraszony wizją ślubu z 27 lat młodszą kobietą.

"Przez długi czas uważałam, że ożenienie się z Hayley nie jest w porządku. Jestem o wiele starszy i nie chciałam odbierać jej radości, młodości i emocji związanych ze starzeniem się razem i posiadaniem dzieci [...] Byliśmy razem przez siedem lat i świetnie się bawiliśmy. Zdałem sobie sprawę jak bardzo kocham Hayley i jak bardzo staliśmy się częścią swojego życia" - opowiedział w wywiadzie dla OK! 

David Cross i Amber Tamblyn

Cross i Tamblyn są szczęśliwym małżeństwem od ponad 7 lat. Komik ze względu na różnicę wieku nie był do końca pewien, czy to dobry pomysł związać się z aktorką.

"Działałem powoli z powodu naszej różnicy wieku, ale także dlatego, że Amber była moją fanką" - przyznał podczas pierwszego wspólnego występu komediowego w Nowym Jorku.

Tamblyn bardzo szybko odpowiedziała ripostą:

"Jeśli ktoś się zastanawia, ma 14 lat!"

Aaron Johnson i Sam Taylor-John

Aaron Johnson poznał swoją przyszłą żonę na planie filmu "Nowhere Boy". Dostał tam swoją pierwszą poważną rolę, Z kolei dla niej był to reżyserski debiut. Mimo 23 lat różnicy para postanowiła związać się ze sobą.

"Jestem starą duszą, a ona młodą. Nie widzimy różnicy wieku, tylko siebie "– opowiadał aktor w wywiadzie dla People.

Priyanka Chopra i Nick Jonas

W rozmowie dla magazynu InStyle w 2019 roku Priyanka Chopra przynała, że wiele osób krytykowało 10-letnią różnicę wieku między aktorką a jej mężem Nickiem Jonasem.

"Myślę, że to niesamowite – kiedy on jest starszy nikogo to nie obchodzi, a nawet wiąże się ze społeczną aprobatą" – skomentowała.

Dennis Quaid i Laura Savoie

65-letni aktora i jego żoną dzieli aż 39 lat różnicy. Bez wahania mówi jednak, że wiek nie ma dla niego żadnego znaczenia.

"Do różnicy wieku w związku każdy podchodzi z perspektywy własnego życia, więc nie mogę komentować tego, co czują inni. Nie szukałem kogoś młodszego – spotkałem Laurę na biznesowym przyjęciu, a potem nasz związek się rozwinął. Nie masz kontroli nad tym w kim się zakochasz. Sam łatwo się nie zakochuję, ale byłem trzykrotnie żonaty i wiem, że to jest ostatni raz. Czuję, że mam u swego boku prawdziwego partnera" - powiedział w rozmowie z The Guardian.

Polecamy także: CORAZ WIĘCEJ MĘŻCZYZN PÓŹNO DECYDUJE SIĘ NA DZIECI. KAROL STRASBURGER NIE JEST POD TYM WZGLĘDEM WYJĄTKIEM. JAKA JEST TEGO PRZYCZYNA

Może zainteresuje Cię to: ANNA MUCHA NIE BYŁA JEDYNĄ PIĘKNOŚCIĄ KUBY WOJEWÓDZKIEGO. JAK WYGLĄDAŁY INNE PARTNERKI ZNANEGO CELEBRYTY?

Na portalu "Życie" pisaliśmy o: MAŁGORZATA KOŻUCHOWSKA JEST NIEULECZALNIE CHORA. JAK SOBIE Z TYM RADZI POPULARNA AKTORKA