7 grudnia ruszy nowe talent show dla osób po 60. roku życia. Program z utalentowanymi seniorami poprowadzi m.in. Marta Manowska, a uczestników będą oceniać: Urszula Dudziak, Marek Piekarczyk, Alicja Majewska i Andrzej Piaseczny.

Juz dzisiaj, wieczorem bedziemy mogli zobaczyć pierwsze przesłuchania w ciemno, podczas których wystąpił m.in. Janusz Sztyber. 67-letni uczestnik show zachwyci swoim głosem, a jego historia poruszy jurorów "The Voice Senior".

Janusz Sztyber ukończył szkołę muzyczną w Warszawie i w młodości marzył o wielkiej karierze, która prawie się ziściła. Były lata 70. Pan Janusz wygrywał kolejne konkursy wokalne a wśród osób, które pisały dla niego piosenki był sam Andrzej Zaucha.

"W 1977 roku wygrałem Ogólnopolską Giełdę Piosenki. Za to osiągnięcie był udział w Debiutach Opolskich. Andrzej Zaucha napisał mi piosenkę. Tę piosenkę komisja festiwalowa zaakceptowała. Próba kamerowa.

Zaśpiewałem i nagle idzie do mnie pan i mówi: Janusz, a może masz jakąś inną piosenkę? A dlaczego? Ponieważ piosenka jest zatrzymana przez cenzurę… " - wspominał w „The Voice of Poland” Sztyber.

Zobaczcie wyjątkowy występ Janusza Sztybery podczas przesłuchań w ciemno:

Warto sobie przypomnieć: THE VOICE SENIOR TO NOWOŚĆ NA ANTENIE. POZNAJ WSZYSTKIE SZCZEGÓŁY PROGRAMU

Portal "Życie" pisał: TO ONA PODBIŁA SERCA WIDZÓW THE VOICE OD POLAND. CZY WYGRANA W PROGRAMIE JEST POCZĄTKIEM WIELKIEJ KARIERY

Portal "Życie" pisał również o: WIADOMO CO DZIECI KSIĘŻNEJ KATE I KSIĘCIA WILLIAMA DOSTANĄ POD CHOINKĘ. TO IŚCIE KRÓLEWSKIE PREZENTY