Anna Powierza to aktorka, która zyskała popularność dzięki roli Czesi w serialu "Klan". Jej debiut aktorski miał jednak miejsce dużo wcześniej. W 1994 roku aktorka wystąpiła w filmie "Panna z mokrą głową". Później zagrała także w serialu o tym samym tytule.

Gwiazda nie zatrzymała się jedynie na rozwoju aktorskim. Powierza przez wiele lat chętnie angażowała się w różne projekty.

Aktorka brała udział np. w odważnych sesjach okładkowych dla magazynów "Playboy" oraz "CKM". Ponadto, odkryła w sobie talent pisarski. Mianowicie, swoje pierwsze dzieło wydała już 11 lat temu.

Niestety, literacki debiut nie został dobrze przyjęty. Na premierze książki Powierzy nie zjawił się nikt. Porażka pierwszego dzieła nie zniechęciła jednak gwiazdy do napisania kolejnego. Tym razem aktorka postanowiła zdradzić, w czym tkwi sekret idealnej sylwetki.

Powierza w książce "Jak jeść, by nie tyć i nie chorować" opisała sposoby na utrzymanie idealnej wagi. Premiera tej lektury okazała się zdecydowanie większym sukcesem. Na spotkanie z gwiazdą przybyły aż 4 osoby.

W porównaniu z pierwszą pozycją, ta przyniosła jej niewątpliwe uznanie fanów. Nie dziwi więc towarzyszący przez całą uroczystość szeroki uśmiech gwiazdy, która chętnie pozowała na ściance ze swoimi fanami.

Trzeba przyznać, że na tę ważną okoliczność, gwiazda postawiła na prawdziwy modowy klasyk. Czerwona sukienka podkreśliła figurę Anny i nadała jej charakteru. Charakterystyczne wycięcie na dekolcie z kolei, nadało kreacji nieco bardziej drapieżny wygląd.

W końcu nie ma się, co dziwić, taki sukces trzeba odpowiednio celebrować!

Warto sobie przypomnieć: POWSTAJE FILM O KALINIE JĘDRUSIK. WIEMY JUŻ, KTÓRA AKTORKA ZAGRA IKONĘ POLSKIEGO KINA CZASÓW PRL-U

Portal "Życie" pisał: MAGDA GESSLER WRZUCIŁA ZDJĘCIE SWOJEJ CÓRKI. JEJ KOMENTARZ ZWALA Z NÓG

Informował również...AGNIESZKA KACZOROWSKA-PELA MARTWI SIĘ O CÓRECZKĘ. DLACZEGO GWIAZDA NIE POKAZUJE TWARZY DZIECKA