Marcelina Zawadzka jest obecnie prowadzącą programy "Pytanie na śniadanie" oraz "The Voice of Poland". Zanim jednak gwiazda na stałe trafiła do telewizji zajmowała się modelingiem. W 2011 roku modelka zyskała też tytuł najpiękniejszej Polki. Dlaczego więc Zawadzka nie chodzi dziś po największych wybiegach świata? 

W rozmowie z "Party.pl" prezenterka zdradziła, dlaczego nie została światowej sławy modelką, choć świat mody był na wyciągnięcie ręki.

Była Miss Polonia przyznała, że miała zaledwie 16 lat, gdy zaczęła swoją przygodę z fotomodelingiem. W tak młodym wieku już zaczęła podróżować po świecie i zarabiać pierwsze pieniądze we współpracy z modowymi agencjami.

Niestety, ciągłe wyjazdy i sesje uniemożliwiały Zawadzkiej edukację. Prezenterka przyznaje, że musiała opuszczać lekcje, a każda absencja przekładała się na duże zaległości. Jak wspomina, szczególne problemy miała z matematyką.

Wówczas musiała zdecydować, czy ważniejsze jest dla niej wykształcenie czy sława modelki. Wybrała edukację i przyznaje, że nigdy nie żałowała tej decyzji.

"Cieszę się, że się tak potoczyło, może gdybym była młodsza i bardziej ambitna jeśli chodzi o wybiegi, a nie o szkołę to może bym się starała odchudzać i może rzeczywiście gdzieś mogłabym chodzić w takich pokazach. (...). Szansa na to była."

Marcelina Zawadzka przyznała, że obecna praca daje jej dużo satysfakcji. To, co robi sprawia jej radość. Prezenterka dodaje, że trudno teraz jej określić, czy praca modelki byłaby dla niej spełnieniem marzeń. 

Najważniejsze jest jednak tu i teraz. A jak sama tłumaczy:

'W życiu obecnym jestem szczęśliwa, mam fajnych ludzi wokół siebie."

Warto sobie przypomnieć: CZY MARCELINA ZAWADZKA MA NOWEGO CHŁOPAKA? PODOBNO GWIAZDA SPOTYKA SIĘ ZE ZNANYM MODELEM

Portal "Życie" informował: KTO BY SIĘ SPODZIEWAŁ. OTO PRAWDZIWE NAZWISKA POLSKICH GWIAZD

Pisał również...MICHAŁ SZPAK UJAWNIŁ, KIEDY ZOSTANIE OJCEM. TE WIEŚCI MOGĄ ZASKOCZYĆ JEGO FANÓW