Córeczka Joanny Krupy, mała Asha-Leigh, ma już miesiąc. Asia jest bardzo wylewna w pokazywaniu swojego życia oraz otoczenia, stąd też chętnie podzieliła się zdjęciami z pokoju malutkiej córki. Urządziła go niesamowicie!

Asia Krupa opublikowała zdjęcia w niedzielę na swoim Instagramie.

Choć modelka rzadziej gości w mediach, a nawet zrezygnowała z prowadzenia programu na rzecz spędzania czasu razem z małą Ashą, nie znika z mediów społecznościowych. Na początku pokazała kilka zdjęć z porodu, co było bardzo głośno komentowane przez internautów.

Obecnie dzieli się zdjęciami swoimi i córki, chętnie pokazuje twarz dziecka. „Jej dziecko przynajmniej ma twarz” – mawiają kąśliwie internauci, nawiązując do gwiazd, które nie chcą pokazywać swoich dzieci w mediach.

Teraz, po wielu namowach ze strony fanów, Asia pokazała, jak wygląda pokój jej małej córeczki.

Pokój wygląda jak z bajki. Niemal wszystko jest tam w kolorze pudrowego różu – od dywanu, przez ściany, poduszki czy lampę, po dekoracje i dziecięce zabawki. Znalazło się jednak trochę miejsca na białe akcenty, np. dziecięce łóżeczko czy fotel i komoda, a także odrobina szarości – widoczna jest w elementach obrazków, które wiszą na ścianie.

Asha, choć jeszcze jest zbyt malutka, by docenić gust mamy, za jakiś czas z pewnością będzie zachwycona! Zabawki również tylko czekają, aż córeczka Joanny Krupy będzie mogła się nimi pobawić.

Krupa i Asha-Leigh zapozowały przy łóżeczku. Młoda mama ubrana jest w kontrastującą z wystrojem pokoju dżinsową kurtkę oraz ciemne spodnie, zaś Asha leży na różowej poduszce we wzorzystym ubranku.

Po zdjęciach, które pokazuje Asia, można wnioskować, że jej córeczka należy do spokojnych dzieci. Ciekawe, czy tak jest naprawdę!  

Przypomnij sobie o… ŻONA SŁAWOMIRA DOSKONALE WIE, CO MĄŻ ROBI Z PIĘKNYMI FANKAMI. JEJ REAKCJA ZASKOCZYŁA WSZYSTKICH

Jak informował portal Życie: KTO BY SIĘ SPODZIEWAŁ. OTO PRAWDZIWE NAZWISKA POLSKICH GWIAZD

Portal Życie pisał również o… KUBA WOJEWÓDZKI OPUBLIKOWAŁ ZDJĘCIE SPRZED 30 LAT. FOTOGRAFIA WYWOŁAŁA ŻYWĄ REAKCJĘ FANÓW