Zbliża się 2. sezon "Sanatorium Miłości". W ostatnim czasie podczas prezentacji zimowej ramówki stacji przedstawiono nawet kilku pierwszych uczestników. Wiele osób wciąż jednak dobrze pamięta seniorów z 1 edycji - Małgorzatę i Marka, jedyną parę, która przetrwała po programie. Czy mimo chwilowego rozstania wrócili do siebie? Zobacz ich najnowsze zdjęcia!

Małgorzata i Marek z "Sanatorium Miłości" znów są razem?

Małgorzata i Marek poznali się w pociągu do Ustronia jeszcze przed wystąpieniem w programie. Nie wiedzieli wtedy, że jadą tam w tym samym celu! Marek już wtedy był zauroczony piękną towarzyszką podróży. Nic więc dziwnego, że na planie programu "Sanatorium miłości" już od pierwszego dnia starał się ją adorować.

Małgorzata mimo, że cieszyła się dużym zainteresowaniem wśród kandydatów postawiła na relację z Markiem. Po programie opowiadała nawet o wspólnych planach i oboje poznali swoje rodziny. Niestety w okolicach świąt wielkanocnych okazało się, że w ich związku nie układa się najlepiej. Marek nie przyjechał do ukochanej prawodpodobnie z powodu jej uwag na temat jego zachowania.

"Zrozumiałam, że to nie człowiek dla mnie" - zdradziła kilka miesięcy temu Małgosia w rozmowie z "Rewią".

W ostatnim czasie para spotkała się wraz ze wspólnymi znajomymi. Jak się okazuje postanowili spędzić andrzejkowy weekend z Joanną i Wiesławem, których poznali w "Sanatorium miłości". Na Instagramie Joanny pojawiło się nawet wspólne zdjęcie uczestników programu.

Czy to oznacza, że Małgorzata i Marek znów się spotykają?

Może zainteresuje Cię to: BOHATEROWIE "SANATORIUM MIŁOŚCI" ROZSTALI SIĘ. ONA NAGLE URWAŁA KONTAKT!

Zobacz także: RYSZARD Z "SANATORIUM MIŁOŚCI" WYJEŻDŻA Z POLSKI. "A CO NIE WOLNO MI?" MA POWAŻNY POWÓD

Na portalu "Życie" pisaliśmy o: ANDRZEJKI TO NIE TYLKO CZAS IMPREZ, ALE I WRÓŻB. WARTO POZNAĆ ANDRZEJKOWY HOROSKOP NA PRZYSZŁY ROK