Kasia Tusk w tym roku została mamą. Nic dziwnego, że chce, aby pierwsze święta jej córki były wyjątkowe. Niestety, jej zapału nie podzielają niektórzy internauci. Co takiego oburzyło obserwujących Kasi?

Kasia Tusk wrzuciła do sieci zdjęcie, na którym wraz z córeczką dekoruje domek z piernika.  Z racji tego, że młoda mama ma znacznie mniej czasu niż kiedyś, postanowiła kupić gotowy domek.

View this post on Instagram

Wiem, że to w mało instagramowym stylu, że kupiliśmy gotowy piernik z IKEA i tylko skleiliśmy go lukrem. Może w dalszej przyszłości poświęcę pół dnia na ugniatanie, wycinanie i pieczenie ciasta, zrobię okiennince z migdałów i (co najmniej) trzy kondygnacje, a potem zawojuję Instagram i będę odbierać gratulacje 😉 Teraz postawiliśmy jednak na dobrą zabawę (i pewność, że piernik będzie zjadliwy 🤪). Przedświąteczne ogłoszenie 📯 Zbliża się Black Friday i z tej okazji na stronie @danielwellington pojawiła się przecena -50% na (aż!) 49 zegarków. Jeśli do tego użyjecie mojego kodu MAKELIFEEASIER dodatkowo otrzymacie -15% . Uwaga! Oferta jest ograniczona. Link do strony znajdziecie teraz w piernikowych stories. Rozmiar mojej tarczy to 32 mm. #danielwellington #ad #gingerbreadhouse

A post shared by MakeLifeEasier (@makelifeeasier_pl) on

- Wiem, że to w mało instagramowym stylu, że kupiliśmy gotowy piernik z IKEA i tylko skleiliśmy go lukrem. Może w dalszej przyszłości poświęcę pół dnia na ugniatanie, wycinanie i pieczenie ciasta, zrobię okiennice z migdałów i (co najmniej) trzy kondygnacje, a potem zawojuję Instagram i będę odbierać gratulacje. Teraz postawiliśmy jednak na dobrą zabawę (i pewność, że piernik będzie zjadliwy) - opisała swoje zdjęcie Kasia Tusk.

To podzieliło fanów blogerki. Ich zdaniem, piernik ma w swoim składzie „samą chemię” i nie powinno się ich jeść.

- Do ozdoby i zabawy - pewnie. Ale skład niestety fatalny. Kocham IKEA ale składy produktów spożywczych są fatalne – skomentowała jedna z fanek.

Nie tylko negatywne komentarze znalazły się pod postem Kasi. Zdania internautek są podzielone. Nie wszystkie z nich zwracają uwagę na skład, są też takie, dla których liczy się czas spędzony podczas przygotowań.

- Kupiłam taki sam domek. Najważniejsze ze dzieciaki mają frajdę w dekorowaniu.

Ej bez wyrzutów sumienia mam nadzieje! Nie ma co przesadzać i być idealnym we wszystkim :) zresztą pierniki z Ikei są świetne, ja robię z och przepisu nawet nasze rodzinne pierniczki na wigilie i to już tradycyjnie od wielu lat.

View this post on Instagram

Komu kubek gorącej herbaty z miodem? 🍯🐻

A post shared by MakeLifeEasier (@makelifeeasier_pl) on

A Wy, co myślicie?

Przypomnij sobie o… 72-LETNI KAROL STRASBURGER ZOSTAŁ OJCEM. ZNAMY PŁEĆ I IMIĘ JEGO PIERWSZEGO DZIECKA

Jak informował portal Życie: KASIA TUSK POKAZAŁA WNĘTRZE SWOJEGO DOMU. TAK WYGLĄDA LUKSUSOWE MIESZKANIE BLOGERKI

Portal Życie pisał również o… DONALD TUSK WSTAWIŁ ZDJĘCIE Z WNUKAMI. CZY SĄ PODOBNE DO DZIADKA