Goo Hara, postać z pewnością znana każdemu fanowi muzyki k-pop i nie tylko, nie żyje. Znaleziono jej ciało w jej własnym domu w Korei Południowej. Już wcześniej wysyłała niepokojące sygnały.

28-letnia gwiazda należała do zespołu Kara, który jest bardzo popularny w Korei Południowej.

Według informacji, które przekazało BBC, znaleziono Goo Harę w jej własnym mieszkaniu. Rozpoczęto śledztwo związane z jej śmiercią, jednak na tym etapie policja nie chce podawać szczegółów.

Goo Hara kilka dni przed wydarzeniem opublikowała na swoim Instagramie fotografię, na której widać ją leżącą w łóżku i przykrytą pościelą. Ma bardzo smutne, szkliste oczy. Zdjęcie podpisała „dobranoc”.

Zewsząd docierały także inne niepokojące znaki, które wskazywały na to, że może dojść do tragedii. Młoda gwiazda już w maju usiłowała popełnić samobójstwo – również we własnym domu, który mieści się w dzielnicy Cheongdam w Seulu. Do zdarzenia doszło w jej pokoju na drugim piętrze.

Noc wcześniej także dodała zdjęcie na Instagramie i podpisała je lakonicznie „żegnajcie”.

Menedżer gwiazdy, który wtedy zaczął się niepokoić, próbował się do niej dodzwonić. Gdy nie odebrała telefonu, pojechał do jej mieszkania. Zastał ją już nieprzytomną, a w pokoju unosił się dym.

Wtedy menedżer próbował wywietrzyć pomieszczenie, a następnie wezwał pomoc i przewieziono gwiazdę k-popu do szpitala, gdzie przebywała przez dłuższy czas.

Mówi się, że powodem odebrania sobie życia Goo Hary, a także wcześniejszej próby samobójczej, były groźby jego partnera – cały czas szykanował ją, twierdząc, że pokaże publicznie amatorski film erotyczny, w którym występuje ona w głównej roli.

View this post on Instagram

잘자

A post shared by 구하라 (@koohara__) on

Przypomnij sobie o… NIEDZIELE HANDLOWE W GRUDNIU 2019 ROKU. CZEKAJĄ NAS SPORE ZMIANY, KIEDY SKLEPY BĘDĄ OTWARTE

Jak informował portal Życie: IWONA PAVLOVIĆ KOMENTUJE ZWYCIĘSTWO DAMIANA KORDASA W "TAŃCU Z GWIAZDAMI". CZARNA BEZA NIE WPŁYNĘŁA NA OCENĘ JURY

Portal Życie pisał również o… EUROWIZJA JUNIOR: GWIAZDY GRATULUJĄ WIKTORII GABOR. JEST TEŻ NAGRANIE Z OGŁOSZENIA WYNIKÓW [WIDEO]