Olivier Janiak jest bardzo lubianym i popularnym prezenterem. Wiele osób uważa, że należy do najlepiej ubranych mężczyzn w Polsce. Już wcześniej, zanim zaczął współpracować z TVN-em, brał udział w wielu kampaniach znanych marek.

Można było go zobaczyć w roli modela na billboardach oraz w kobiecych magazynach.

Dzięki podjęciu pracy w TVN Olivier Janiak awansował na jednego z najbardziej rozpoznawalnych prezenterów w Polsce. Gwiazdor może pochwalić się udanym życiem zawodowym, ale także prywatnym.

Olivier Janiak jest stały w uczuciach. Ma długoletnią partnerkę, która była niegdyś modelką – Karolinę Malinowską. Para ma troje dzieci, synów.

Olivier jest bardzo rodzinnym mężczyzną. Najbliżsi są dla niego niezwykle ważni. Mogliśmy obejrzeć całą rodzinę Janiaka w świątecznej kampanii jednej z najbardziej popularnych polskich marek biżuteryjnych.

Olivier Janiak niekiedy dzieli się zdjęciami z najbliższymi na swoim Instagramowym profilu. Tak było także tym razem.

Popularny prezenter wybrał się ostatnio na mecz Polska-Słowenia, który odbywał się na Stadionie Narodowym w Warszawie. Zabrał ze sobą syna oraz jego koleżankę, jednak to właśnie młody Janiak wzbudził największe zainteresowanie. Jego najstarszy potomek, z którym był na meczu, to 10-letni Fryderyk.

Syn Oliviera wygląda jak wykapany tata, co bardzo szybko zauważyli internauci. Widać, że Fryderyk ma niemal identyczne rysy twarzy oraz oprawę oczu i także wie, jak dobrze wyglądać – ma na sobie duże, gustowne okulary, nosi również modną fryzurę.

Cała trójka wygląda na zadowoloną. Wiernie kibicowali naszym rodakom, mieli niezbędne atrybuty – patriotyczne szaliki. Z pewnością przeżyli niezapomniane wrażenia!

Przypomnij sobie o… NIECODZIENNE ZJAWISKO KOSMICZNE BĘDZIE DZIŚ WIDOCZNE NAD POLSKĄ. SKĄD BĘDZIE MOŻNA OGLĄDAĆ TEN MAGICZNY SPEKTAKL

Jak informował portal Życie: MISS POLONIA SZYKUJE KREACJE NA KONKURS MISS WORLD. POLACY MOGĄ POMÓC JEJ WYBRAĆ SUKNIĘ NA FINAŁ

Portal Życie pisał również o… IGA LIS JAK ANGELINA JOLIE. NAJNOWSZE ZDJĘCIE CÓRKI KINGI RUSIN NIE POZOSTAWIA WĄTPLIWOŚCI