Już od kilku lat Kinga Rusin aktywnie angażuje się w akcje ekologiczne. Dziennikarka wielokrotnie zachęcała Polaków m.in do tego, by do zakupów podchodzili w sposób bardziej świadomy. Ich wybory zakupowe mają bowiem ogromny wpływ na środowisko i stan naszej planety.

Teraz znana prezenterka telewizyjna poszła o krok dalej. Kinga Rusin postanowiła bowiem… się rozebrać. W swoich mediach społecznościowych opublikowała właśnie zdjęcie, które nie pozostawia wielkiego pola dla wyobraźni!

48-letnia dziennikarka zrobiła zdjęcie, na którym pozuje w sukience wykonanej z drobnej siateczki. Ażurowa kreacja zdradza wiele sekretów ciała celebrytki. Strategiczne miejsca Rusin zakryła jednak ogromnym zielonym liściem.

Kinga Rusin chce w ten sposób zwrócić uwagę swoich fanów na los zwierząt oraz stan polskiej przyrody. Odważne zdjęcie zostało opatrzone podpisem, który wyjaśnia motywy celebrytki:

Kochani, wiecie że sprawy polskiej przyrody od dawna leżą mi na sercu. Piszcie do nas jeżeli chcecie, żebyśmy zajęli się jakimś ważnym tematem związanym z polską przyrodą. Nie straszni nam myśliwi, politycy, lobby leśne czy biznes futrzarski! Uważamy, że każdy obywatel ma prawo wiedzieć o wszystkim co dotyczy jego własności. Bo polska przyroda, polskie lasy i żyjące tam dziko zwierzęta, a także przydrożne drzewa i parki to własność Narodu, a nie kolesi z bronią czy drwali!

W temacie ochrony środowiska dzieje się u nas bardzo źle! Ale jak będzie dalej zależy od nas i naszego zaangażowania. Liczę na Was! Polska przyroda potrzebuje Waszego silnego głosu jak nigdy dotąd! Dlaczego akurat teraz? Przeczytajcie ostatni post na @zielone_serca a wszystko stanie się jasne...

Warto przypomnieć, że to już nie pierwszy raz, kiedy dziennikarka rozebrała się w imię wyższych celów. Tym razem zrobiła to w ramach wsparcia dla swojej akcji "zielone serca". Rusin założyła bowiem na Instagramie specjalny profil przeznaczony dla tych, którzy chcą walczyć o polską przyrodę.

View this post on Instagram

Kochani, wiecie że sprawy polskiej przyrody od dawna leżą mi na sercu. Jeżeli Wam też, to zapraszam na @zielone_serca 💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚. Polubcie, komentujcie, przekażcie dalej! Piszcie do nas jeżeli chcecie, żebyśmy zajęli się jakimś ważnym tematem związanym z polską przyrodą. Nie straszni nam myśliwi, politycy, lobby leśne czy biznes futrzarski! Uważamy, że każdy obywatel ma prawo wiedzieć o wszystkim co dotyczy jego własności. Bo polska przyroda, polskie lasy i żyjące tam dziko zwierzęta, a także przydrożne drzewa i parki to własność Narodu, a nie kolesi z bronią czy drwali! W temacie ochrony środowiska dzieje się u nas bardzo źle! Ale jak będzie dalej zależy od nas i naszego zaangażowania. Liczę na Was! Polska przyroda potrzebuje Waszego silnego głosu jak nigdy dotąd! Dlaczego akurat teraz? Przeczytajcie ostatni post na @zielone_serca a wszystko stanie się jasne...💔Ps. Dziś o komentarze proszę tylko na @zielone_serca 💚 foto @aldona dla @viva_magazyn

A post shared by Kinga Rusin- Official Profile (@kingarusin) on

Warto sobie przypomnieć... ZAGINĄŁ ŚLAD PO JOLANCIE PIEŃKOWSKIEJ. CO SIĘ STAŁO Z POPULARNĄ PREZENTERKĄ

Portal "Życie" informuje... MICHAŁ SZPAK ZREZYGNOWAŁ Z WYSTĘPÓW W TVP. JUŻ WIADOMO, W JAKIEJ STACJI GO TERAZ ZOBACZYMY

Na portalu "Życie" dowiesz się także... NAJNOWSZE DONIESIENIA W SPRAWIE GOGHA - TYGRYSA Z POZNAŃSKIEGO ZOO