Małgorzata Rozenek-Majdan kocha być w centrum uwagi. Pokazuje różne stroje, makijaże, wnętrza i nie tylko, by przykuć wzrok swoich fanów i mediów. Trzeba przyznać, że świetnie jej to wychodzi – w końcu na tym polega show-biznes, a gwiazda od dobrych kilku lat pozostaje na językach.

Tym razem Małgosia Rozenek-Majdan pokazała jedną z odważniejszych stylizacji – satynową koszulę nocną.

Zdjęcie, które dodała w sobotę rano, zachwyciło internautów. Przedstawia ono samą Małgosię, która leży w różowej, krótkiej koszuli nocnej oraz satynowym szlafroku z tego samego zestawu.

Wzrok przykuwa nie tylko ubranie, piękna koronka i spory dekolt, ale także włosy wyglądające na lekko potargane (po bliższym przyjrzeniu się widać, że były one starannie ułożone w ten sposób), długie rzęsy gwiazdy i jej czerwone paznokcie, które eksponuje przed sobą.

Małgorzata Rozenek-Majdan wybrała nawet pościel pod kolor piżamy – poduszka, na której opiera jedną rękę, jest w tym samym odcieniu brudnego różu, w którym jej piżama.

Obserwatorzy Gosi Rozenek-Majdan są zachwyceni jej nową odsłoną.

To nie pierwszy raz, gdy Gosia zachwyca i wzbudza zainteresowanie. Robi to regularnie – pokazując wnętrza domu, starannie dobrane dekoracje, opowiada o swoim życiu zawodowym i prywatnym (m.in. o in vitro i planach ewentualnej adopcji). Jakiś czas temu opowiadała swoim fanom, jak najlepiej zaparzyć herbatę.

Małgorzata Rozenek-Majdan stała się bardziej popularna dzięki programowi „Perfekcyjna pani domu”. Następnie kariera rozwinęła się błyskawicznie – przyszła kolej na „Projekt Lady”, programy dla TVN Style – „W dobrym stylu”, „Warsztat urody” i „Być jak Małgorzata Rozenek”. Brała udział także w programie „Azja Express”, w którym uczestniczyła razem z Radosławem Majdanem.

Majdanowie wzbudzili taką sympatię widzów, że otrzymali własny program – „Iron Majdan”. Niestety, zainteresowanie widzów spadło na tyle, że nie doczekał się on kolejnej edycji.

Małgorzata Rozenek-Majdan jest autorką kilku poradników, m.in. mówiących o prowadzeniu ogrodu i domu, dbaniu o siebie, zorganizowaniu ślubu.

View this post on Instagram

Dzień dobry 🌸

A post shared by Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek) on

Przypomnij sobie o… MICHAŁ SZPAK WYPOWIEDZIAŁ SIĘ WULGARNIE NA WIZJI! ZOSTAŁ SKRYTYKOWANY PRZEZ TOMASZA KAMMELA

Jak informował portal Życie: CZY ROMANS MAGDALENY LAMPARSKIEJ I TOMASZA KAROLAKA ZNISZCZYŁ JEGO ZWIĄZEK Z KOŁAKOWSKĄ? AKTORKA ŻAŁUJE DO DZIŚ

Portal Życie pisał również o… BARBARA KURDEJ-SZATAN O PROBLEMACH W MAŁŻEŃSTWIE! "PRZYCHODZI TAKI MOMENT, ŻE PRZYGODA SIĘ KOŃCZY..."