Nowy odcinek „Kuchennych rewolucji”, który zobaczymy już dziś 14 listopada, na kanale TVN, kręcony był w Człuchowie w województwie pomorskim. Rewolucje przejdzie jedna z restauracji, serwującą dania kuchni tradycyjnej.

,,Kuchnia z piwnicą” zarządzana jest przez właścicielkę, kótra dotychczas nie posiała odpowiedniego wykształcenia, ani doświadczenia w kuchni. Pomyśl prowadzenie restauracji wziął się z miłości do gotowania.

Potrawy, których skosztowała Magda, były zdaniem restauratorki niesmaczne. Rosół, który podano Magdzie, restauratorka nazwała „wodą morską z makaronem”. Dania nie były przygotowywane na bieżąco ze świeżych produktów, a odgrzewane w kuchence mikrofalowej. Na dodatek, wlascicielka restauracji wypusczala ze swojej kuchni potrawy z dodatkiem saletry.

„Jeśli widzi się czerwone mięso, to wiadomo, że tam jest saletra” – powiedziała Magda. „My nie dodajemy żadnych sztucznych rzeczy” - tłumaczyła się właścicielka. „Pani nie wie, co pani dodaje.” – skwitowała Gessler.

Magda Gessler kuchnię serwowaną w restauracji określiła: „To jest niestety jedno wielkie g…o”.

Jak zwykle Magda Gessler zrobi wszystko, by uratować restaurację. Czy właścicielka weźmie sobie rady „Gastronomicznej Królowej” do serca?

View this post on Instagram

Przed nami kolejna rewolucja!💥 #kuchennerewolucje

A post shared by Kuchenne Rewolucje TVN (@kuchennerewolucjetvn) on

Przypomnij sobie o... CZY KTOŚ MOŻE ZASTĄPIĆ MAGDĘ GESSLER? MAMY ODPOWIEDŹ RESTAURATORKI

Jak informował portal Życie: SYN MAGDY GESSLER PIERWSZY RAZ Z DZIEWCZYNĄ NA ŚCIANCE! W KOŃCU WIADOMO, JAK WYGLĄDA PARTNERKA TADEUSZA

Portal Życie pisał również o… PODWÓJNY SCHABOWY WEDŁUG PRZEPISU MAGDY GESSLER. W CZYM TKWI SEKRET JEGO SMAKU