Johnny Depp jest światowej sławy aktorem. Ma na swoim koncie wiele ról, które zapadają w pamięć, jak choćby gra w „Sekretnym oknie”, „Piratach z Karaibów”, „Turyście”, „Edwardzie Nożycorękim” i nie tylko.

Depp ma już 56 lat. Okazuje się jednak, że zamiast cieszyć się życiem, wciąż mierzy się z problemami, które spowodował rozwód z Amber Heard.

Ich małżeństwo trwało rok. Amber zażądała rozwodu, gdyż twierdziła, że stosował wobec niej przemoc. Jak mówiła, Depp bił ją, wyzywał i awanturował się, gdy był pod wpływem używek.

I chociaż wszystko wskazywało na to, że po rozwodzie i po tym, jak Amber Heard otrzymała spory majątek, ta wojna dobiegnie końca, tak się nie stało.

Ostatnio Johnny Depp wystosował oskarżenie – twierdzi, że Amber go zniesławiła. Żąda zadośćuczynienia w wysokości 50 milionów dolarów. Jako dowody przedstawił nagrania z monitoringu, a także zeznania świadków, którzy twierdzą, że Heard rzeczywiście mogła kłamać.

Johnny zarzuca Amber, że znęcała się nad nim, m.in. rzucając w niego butelką, przez co skaleczyła go w palec, oraz gasząc papierosa na jego policzku. Jak zaznacza, był przez to w szpitalu.

Amber Heard uważa, że to ona była ofiarą w ich związku. Postanowiła przeprowadzić kontratak – złożyła wniosek o poddanie Deppa badaniom psychiatrycznym. Chce, by przeprowadzono badania IME.

Amber Heard twierdzi, że przez nadmierne spożywanie alkoholu, narkotyków oraz leków psychika Deppa zmieniła się i to powodowało u niego agresję.

„Kontakt Johnny'ego z rzeczywistością zmienia się w zależności od interakcji z alkoholem i narkotykami. W miarę jak paranoja, omamy i agresja Johnny'ego narastały w trakcie trwania naszego związku, rosła także moja świadomość tego, że nadużywa on substancji psychoaktywnych.”

Adwokat Deppa zaznacza, że przeprowadzanie testów w chwili obecnej jest bezcelowe, gdyż sytuacje, o które go oskarżała, miały miejsce kilka lat temu.

„To jest sprawa o zniesławienie, w której pan Depp nie twierdzi, że cierpi na jakiekolwiek zaburzenia psychiczne lub chorobę, tak więc stan psychiczny pana Deppa nie jest przedmiotem sporu, zatem nie ma podstaw do wykonania badań. To niedorzeczne sądzić, że wykonane obecnie badania IME rzuciłyby jakiekolwiek światło na kondycję psychiczną pana Deppa z czasów małżeństwa z panią Heard w 2016 roku” – zaznacza prawnik.

„Pani Heard usilnie forsuje wersję o byciu ofiarą, zasłaniając się rzekomymi problemami psychicznymi pana Deppa. Zgodnie z logiką forsowaną przez panią Heard, badania IME trzeba by przeprowadzić również wobec kilkunastu świadków, którzy potwierdzili, że jej działania sprzed lat były zaplanowaną mistyfikacją mającą pogrążyć mojego klienta.”

Po czyjej stronie jesteście?

Przypomnij sobie o… ŚWIETNA PROMOCJA W PRZEBOJOWEJ APLIKACJI! ZAŁOŻYSZ KONTO ZA DARMO I JESZCZE DOSTANIESZ PIENIĘŻNY BONUS!

Jak informował portal Życie: KUBA WOJEWÓDZKI ZAFUNDOWAŁ FANOM SENTYMENTALNĄ PODRÓŻ! POCHWALIŁ SIĘ ZDJĘCIEM, KTÓRE WYWOŁUJE SZCZERY UŚMIECH

Portal Życie pisał również o… KIEDY PRZYJDZIE NA ŚWIAT RODZEŃSTWO KLARY LEWANDOWSKIEJ? WSZYSTKO WSKAZUJE NA TO, ŻE PORÓD JEST DOKŁADNIE ZAPLANOWANY