Kristen Stewart to osoba znana m.in. z grania głównej postaci, Belli, w sadze filmów „Zmierzch”. Szczerze opowiedziała o swojej przeszłości oraz obecnym związku.

Kristen od niedawna jest dziewczyną Dylan Meyer, która, choć także obraca się w branży filmowej, dotychczas nie była szerzej znana.

Aktorka opowiedziała o związku z Robertem Pattinsonem, a także rzekomym romansie z Rupertem Sandersem. Kristen twierdziła, że poza pocałunkami, które sfotografowali paparazzi, nic nie łączyło jej z Sandersem.

Robert Pattinson, choć próbował jej wybaczyć, nie był w stanie tego zrobić i związek się rozpadł. Małżeństwo Sandersa również zostało zakończone przez zdjęcia, które ujrzały światło dzienne.

Kristen mówiła w wywiadzie, że „nie pie****ła się z nim.”

Opowiedziała także o tym, że przez sytuację z Sandersem straciła rolę w drugiej części filmu o Królewnie Śnieżce, oraz szczerze mówiła o swojej orientacji seksualnej, a także nowej dziewczynie.

Jak twierdzi Kristen Stewart, „nie może się k***a doczekać” oświadczyn, choć jest w związku z Dylan Meyer zaledwie od trzech miesięcy.

Dylan Meyer, dziewczyna Kristen, urodziła się w Los Angeles. Jest absolwentką szkoły artystyczno-naukowej w Santa Monica oraz college’u Bennington w Vermont.

To osoba, która udziela się w branży filmowej – pisze scenariusze (m.in. do „Loose Ends”, „Rock Bottom”, „Miss 2059”), gra w filmach (np. „Wrestling Isn’t Wrestling”, „Jem Reacts to the New Jem and the Holograms Trailer”).

Dylan wyprodukowała filmy „Rock Bottom” oraz „XOXO”, do których pisała scenariusze. Była reżyserką „Rock Bottom”.

Możemy ją znaleźć na Instagramie pod nazwą @spillzdyllz.

Kristen Stewart oraz Dylan Meyer spotkały się na planie filmowym w 2013 roku, jednak nie utrzymywały kontaktu. Następny raz, kiedy miały ze sobą do czynienia, miał miejsce na urodzinowym przyjęciu ich wspólnego znajomego. Po tym wieczorze zaczęły się spotykać.

„Jesteśmy takie podobne, a jednak inne” – mówiła Kristen o sobie i swojej partnerce.

Pierwszy raz zauważono je razem w sierpniu 2019 roku w Nowym Jorku. Dylan Meyer wyznała miłość Kristen po dwóch tygodniach od czasu, gdy zaczęły chodzić na randki.

Kristen już planuje oświadczyny – jak mówi, jest już pewna, że to miłość jej życia.

Przypomnij sobie o… JEDNO ZDJĘCIE WYWOŁAŁO OLBRZYMIE EMOCJE. BYŁA UCZESTNICZKA „TAŃCA Z GWIAZDAMI” ODNIOSŁA SIĘ DO NIEPRZYCHYLNYCH KOMENTARZY

Jak informował portal Życie: CO SŁYCHAĆ U MAŁGOSI BORYSEWICZ I JEJ PARTNERA, UCZESTNIKÓW PROGRAMU "ROLNIK SZUKA ŻONY"? ICH SYN SKOŃCZYŁ NIEDAWNO OSIEM MIESIĘCY

Portal Życie pisał również o… JUŻ NIEDŁUGO ODBĘDZIE SIĘ EUROWIZJA JUNIOR 2019. WIKTORIA GABOR MUSI SIĘ BARDZO POSTARAĆ - CZEKA JĄ WIELKIE ZADANIE