Każdy z nas posiada przeciwstawny znak zodiaku, który z pozoru różni się niemal wszystkim. Okazuje się jednak, że mają one o wiele więcej wspólnego niż może się wydawać. Co więcej nawiązując ze sobą relację mogą na siebie wpłynąć, co gwarantuje obustronne korzyści.

Baran i Waga

Są to dwa zupełnie odmienne znaki. Jednemu odpowiada planeta wojna - Mars, a drugiemu Wenus, planeta miłości. Różni was praktycznie wszystko. Baran jest jak wojownik, zaś Waga to rozjemca i dyplomata.

Oboje lubicie przewodzić, jednak każdy na swój sposób. Relacja tych dwóch osób to doskonała lekcja dla obojga! Baran może nauczyć się sztuki kompromisu, a Waga częściej będzie walczyć o swoje.

Byk i Skorpion

Byka i Skorpiona łączy to, że są oboje nastawioni są na materializm i przyjemności zmysłowe. Kiedy jednak sprawy nie idą po ich myśli reagują w zupełnie inny sposób. Skorpion potrafi wtedy zamknąć się w sobie i knuć intrygi.

Z kolei Byk mówi wprost, co mu nie pasuje. Dzięki temu w ich wspólnej relacji Skorpion uczy się opanowania, a Byk pozwala sobie na więcej spontaniczności i otwartości w okazywaniu uczuć.

Bliźnięta i Strzelec

Zarówno Bliźnięta, jak i Strzelec mają ciągłą potrzebę odkrywania prawdy i zdobywania wiedzy. Oboje jednak robią to w zupełnie inny sposób! Strzelec preferuje samodzielną naukę i nie uznaje żadnych autorytetów ani czyjegoś zdania.

Z kolei Bliźnięta często zadają pytania, rozmawiają i szukają porad u innych. Ta dwójka może mieć duże problemy z komunikacją. Mogą jednak wyciągnąć z relacji korzyści, jeśli uda im się nagnąć zasady i znaleźć złoty środek. Wtedy będą się rozumieć jak nikt inny!

Rak i Koziorożec

Rak i Koziorożec mają skranie inne podejście do życia. Rak jest emocjonalny i potrzebuje dużo ciepła i bliskości. Z kolei Koziorożec na ogół twardo trzyma się ziemi i rzadko okazuje uczucia. Skupia się przede wszystkim na pracy, a nie na ognisku domowym. Oboje jednak potrzebują poczucia bezpieczeństwa, które ze względu na zupełną odmienność mogą sobie zapewnić.

Lew i Wodnik

Mimo, że Lew i Wodnik to lustrzane znaki zodiaku i dzielą ich żywioły (ogień - powietrze), to doskonale się uzupełniają. Oboje są indywidualistami, lubią być w centrum zainteresowania i nieustannie idą do przodu. Lew może pokazać Wodnikowi, w jaki sposób walczyć o status materialny. Z kolei Wodnik udowodni Lwu, że nie zawsze potrzeba do tego głosu, a jedynie siły intelektu.

Panna i Ryby

Pozornie Pannę i Ryby dzieli niemal wszystko. Okazuje się, że mimo tego mają jednak wiele wspólnego. Przede wszystkim oboje są zmienni, co ma duży wpływ na życie codzienne. Mimo, że Panna jest surowa, a Ryby wrażliwe, to dla oboja cechą nadrzędną jest altruizm. Ryby zwykle mówią, a Panny działają. Dzięki temu razem mogą zbawić świat!

Informowaliśmy także o: ŚNIŁO CI SIĘ COŚ TAKIEGO? LEPIEJ MIEJ SIĘ NA BACZNOŚCI

Portal "Życie" pisał również o: NOWY TYDZIEŃ - NOWE WYZWANIA. ZOBACZ, CO ZAPLANOWAŁY DLA CIEBIE GWIAZDY

Przypominamy o: ZGUBIŁ PIERŚCIONEK, ALE... ZNALAZŁ WIĘKSZY SKARB. TE POSZUKIWANIA ZAKOŃCZYŁY SIĘ PRAWDZIWYM SUKCESEM