Podobno sny pochodzą z podświadomości, która kontaktuje się z nami poprzez wyświetlane podczas snu obrazy. Dzięki nim możemy bliżej przyjrzeć się naszym ukrytym pragnieniom, lub odczytać coś, co będzie dla nas radą czy ostrzeżeniem. Skoro tak jest, sprawdź na jakie znaki musisz szczególnie zwracac uwagę!

Nagość

Sen o byciu nagim wskazuje na to, że czujesz się niekomfortowo w jakiejś sytuacji. Jeżeli w ,,stroju Adama’’ znajdujesz się w miejscu publicznym, lub w towarzystwie jakiejś osoby, to własnie ona nie pozawala Ci być sobą. Sen o nagości może zwiastować także kłopoty finansowe.

Ucieczka

Uczieczka we śnie ozncza, że nie chcesz stawić czoła jakimś problemom. Zwyczajnie chowasz głowę w piach i udajesz, że nie widzisz problemu. Jeżeli przyśni Ci się, że ktoś, lub coś Cię goni, oznacza to, że musisz stawić czoła problemowi.

Zęby

Sny o zębach mają szerokie znaczenie i ich interpretacja zależy od kontekstu. Jeżeli śni Ci się śnieżnobiały uśmiech nie ma się czego obawiać, zwiastuje on bowiem powodzenie. Jeśli we śnie wypada Ci ząb uznaj to jako ostrzeżenie, może syngalizować to śmierć bliskiej osoby.

Pusty pokój

Jeżeli w Twoim śnie znajdujesz się w pustym pokoju jest to dobry znak. Sny takie zwiastują nadejście nowych mozliwości. Być może odkryjesz w sobie nowy talent, lub odnajdziesz pasję.

Latanie

Sen o lataniu zwiastuje oderwanie się od problemu, z którym przez dłuższy czas nie mogliśmy sobie poradzić.

Ciąża

Nie zawsze sen o ciąży zwiastuje zostanie matką. Jeżeli śni Ci się, że jesteś ,,przy nadziei” oczekuj dobrej nowiny. Jeżeli nie Ty, a ktoś inny jest w ciąży, oznacza to, że sprzyja Ci szczęście.

Sprawdź swój horoskop słowiański: CZY NA PEWNO ZNASZ SWÓJ ZNAK ZODIAKU? ZOBACZ, CO MÓWI O TOBIE HOROSKOP SŁOWIAŃSKI

Niesamowita historia zaginionej dziewczyny, zobacz: ZAGINĘŁA W 1977 ROKU. DOPIERO TERAZ UDAŁO SIĘ ODKRYĆ CAŁĄ PRAWDĘ O JEJ ZNIKNIĘCIU