Monikę Godlewską i jej siostrę mogliśmy poznać dzięki wyjątkowo ekspresyjnemu i jednocześnie kontrowersyjnemu wykonaniu świątecznej piosenki ,,Pada śnieg”. Mimo wielu słów krytyki, „piosenkarki” nie poddają siei w dalszym ciągu szokują nas nowymi utworami.

Esmeradla ma nie tylko ,,talenty” wokalne. Dziewczyna świetnia sprawdza się także w roli celebrytki i ,,sportowca” – przypomnijmy, Godlewska dwukrotnie brała udział w gali FAME MMA, w której to zmierzyła się z Marta Linkiewicz, a następnie z Eweliną z Warsaw Shore.

Jak widać celebrytka nie przestaje szokować. Jak podaje ,,Jastrzab Post” Godlewska umieściła na Instagramie film, w którym to chwali się zabiegiem zmniejszania ust. Jak twierdzi, jej usta są teraz naturalne i przybrały pierwotny rozmiar.

To są moje naturalne usta, kwas się całkowicie rozpuścił. Nie miałam takich małych ust z natury, ale w końcu widać kształt tych ust, takie maciupeńkie. Ale ja nie czuję się dobrze w małych ustach, więc będziemy je delikatnie powiększać – dół i łuk. Nie czuję się dobrze w takich ustach jednak. Ja muszę mieć duże usta, w takich nie jestem Esmeraldą. To nie jestem już ja.

Najważniejsze to czuć się dobrze we własnym ciele.

Informowaliśmy także o: CIĘŻARNA JOANNA MORO POKAZAŁA ROZBIERANE ZDJĘCIA! AKTORKA DAŁA SIĘ POZNAĆ Z ODWAŻNEJ STRONY

Portal "Życie" pisał też o: JEDNO ZDJĘCIE WYWOŁAŁO OLBRZYMIE EMOCJE. BYŁA UCZESTNICZKA „TAŃCA Z GWIAZDAMI” ODNIOSŁA SIĘ DO NIEPRZYCHYLNYCH KOMENTARZY

Przypominamy o: ŚWIETNA PROMOCJA W PRZEBOJOWEJ APLIKACJI! ZAŁOŻYSZ KONTO ZA DARMO I JESZCZE DOSTANIESZ PIENIĘŻNY BONUS!

 

Dół formularza