Okazuje się, że Biedronka postanowiła zainwestować w akcję promocyjną na Black Friday, który w Polsce od kilku lat robi dużą popularność. Podobnie jak w Stanach Zjednoczonych podczas kilku dni można upolować naprawdę wiele interesujących nas produktów za niewielkie pieniądze, za pół ceny, a czasem nawet za darmo!

Czarny Piątek 2020 w Biedronce to również wielkie obniżki i interesujące promocje! Co dla swoich klientów przygotowała sieć? Okazuje się, że akcja promocyjna na Black Friday nosi nazwę „Teraz albo nigdy”! O co chodzi i jakie są zasady promocji? Podstawa to zakupy za pół ceny!

Sieć handlowa zamierza rozdawać produkty za darmo w Czarny Piątek? Szykują się wielkie promocje dla milionów Polaków. Marka przekonuje, że „Teraz albo nigdy”

Chodzi o to, że w Biedronce podczas Black Friday będzie można dokonać zakupów wielu produktów spożywczych, jak i artykułów gospodarstwa domowego czy kosmetyków naprawdę za pół ceny. Dodatkowo klienci, którzy posiadają karty programu lojalnościowego „Moja Biedronka” mogą spodziewać się, ze wiele produktów będą mogli zgarnąć jako gratis do zakupów! O sprawie informuje serwis Biznes Radio Zet.

„Akcja „Teraz albo nigdy” dla klientów Biedronki oznacza moc możliwości dokonania atrakcyjnych zakupów. Będą mogli skorzystać z promocji 2+2 i zyskać do 50 procent zniżki na kosmetyki popularnych marek, takich jak: Adidas, Gillette, Nivea, Palette, Syoss, Be Beauty Fa i Bell oraz produkty marki Kraft” – wyjaśnia sieć w specjalnym komunikacie wystosowanym do klientów.

Dodatkowo sieć ma ofertę dla wegan i wegetarian – produkty pod markami własnymi Biedronki GoVege i GoBio będzie można kupić dokładnie w ten sam sposób – kupując cztery produkty, dwa z nich najtańsze dostaniemy za darmo.

Promocja trwa tylko w Czarny Piątek, 27 listopada 2020.

fot. Facebook

Jak informował portal "Życie": SENIORZY JUŻ W PRZYSZŁYM ROKU MOGĄ SPODZIEWAĆ SIĘ KOLEJNEGO I ZUPEŁNIE NOWEGO ŚWIADCZENIA. DO EMERYTÓW W POLSCE TRAFIĄ SPORE PIENIĄDZE. ILE DOSTANĄ

Przypomnij sobie: ZDUMIEWAJĄCA PRAWDA O ŻYCIU UWIELBIANEGO PRZEZ POLAKÓW AKTORA WYSZŁA NA JAW PO LATACH! LEON NIEMCZYK SKRYWAŁ WIELE TAJEMNIC I NIE BYŁ BOGACZEM

Portal "Życie" pisał również: SYN OŻENIŁ SIĘ Z WIEJSKĄ PANNĄ LEKKICH OBYCZAJÓW W CIĄŻY, A JEGO MATKA CHCIAŁA WYKONAĆ TEST NA OJCOSTWO. GDY ODKRYŁA POWÓD ŚLUBU DOSŁOWNIE ZANIEMÓWIŁA