Jednak nie musisz prać całej puchowej kurtki, tylko dlatego, że kołnierz się brudzi. Istnieje prosty sposób czyszczenia tej części kurtki przy użyciu powszechnie dostępnych środków.

Ta metoda wymaga użycia detergentów do mycia naczyń. Najważniejsze jest to, że nie mają bardzo wyraźnego zapachu, który mógłby pozostać na tkaninie. Konieczne jest wymieszanie pół łyżeczki produktu i 100 mililitrów wody, a następnie ubijanie do powstania piany.

Całość nakłada się na tkaninę za pomocą gąbki lub niepotrzebnej już szczoteczki do zębów. Po nałożeniu produkt należy pozostawić na pięć minut. Po upływie czasu zmywa się ciepłą wodą i suszy.

Po wyschnięciu tkaniny należy nałożyć na nią wodę micelarną. Idealnym sposobem jest przetarcie kołnierza wacikiem. Następnie należy spłukać produkt i ponownie go wysuszyć. W rezultacie po wyschnięciu kołnierz stanie się absolutnie czysty.

Możesz zastosować tę metodę bez użycia wody micelarnej — jest to całkowicie opcjonalne. Jednak pozwoli ci nadać tkaninie przyjemny zapach i stłumić dziwne aromaty detergentów.

To też może cię zainteresować: CZY NA STAREJ MONECIE MOŻNA ZAROBIĆ 2,8 MILIONA ZŁOTYCH? JEDNEMU Z KOLEKCJONERÓW WŁAŚNIE SIĘ TO UDAŁO! POD KONIEC LISTOPADA PADŁ PRAWDZIWY REKORD

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: KIEROWCY JUŻ OD SOBOTY MUSZĄ SIĘ PRZYGOTOWAĆ NA ZMIANY W PRZEPISACH. WIELE Z NICH JEST NA PLUS, ALE NIE WSZYSCY BĘDĄ Z TEGO ZADOWOLENI. O CO CHODZI

O tym się mówi w Polsce: W 2021 ROKU PORTFELE WIELU POLAKÓW MOGĄ SIĘ USZCZUPLIĆ NAWET O 2800 ZŁOTYCH. JUŻ OD PRZYSZŁEGO ROKU W GÓRĘ PÓJDZIE STAWKA, KTÓRA DOTKNIE MASĘ OSÓB