Uwaga, bardzo istotna informacja dla wszystkich klientów niezwykle popularnej w Polsce sieci sklepów Biedronka! Oszuści masowo okradają niczego nieświadome osoby robiące tam zakupy. Należy koniecznie przeczytać sposób ich działania i nie ulec pokusie, która być może wydaje się niebywale interesująca.

Od niedawna w internecie krąży niebywale podejrzana informacja o tym, że w sieci sklepów Biedronka rzekomo można wygrać bardzo atrakcyjną nagrodę – a mianowicie bon podarunkowy o pokaźnej wartości, bo aż 500 złotych!

Nietrudno zatem zauważyć, że dla tysięcy Polaków to byłaby niesamowita okazja, aby za darmo zrobić spore zapasy żywności i innych produktów. Jest to jednak oszustwo!

Oszuści nabierają klientów Biedronki!

Cała akcja promocyjna nie jest autorstwa sklepu Biedronka, a zwykłych oszustów. Post o poniższej treści opublikowany w Internecie niestety służy do pozyskania danych osobowych, lecz nikt nie wygra obiecanej nagrody.

- Biedronka świętuje 25-lecie w Polsce. Z radością informujemy, że Biedronka ukończyła 25 lat w Polsce. W tym szczęśliwym momencie wręczymy Ci Bony upominkowe Biedronka. Po prostu kliknij tutaj [...] i odbierz swój kupon. - tak brzmi treść postu zamieszczonego na profilu "Biedronka Polska" na Facebooku. Niestety, bardzo dużo osób nabrało się na taki chwyt!

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: ZWYCIĘZCA TRZECIEJ EDYCJI KULTOWEGO PROGRAMU RORYWKOWEGO „THE VOICE KIDS”, MARCIN MACIEJCZAK PROMUJE SWÓJ NAJNOWSZY SINGIEL. PRODUCENT UTWORU TWORZYŁ TAKŻE DLA ŚWIATOWYCH GWIAZD

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: JEDNA Z NAJPOPULARNIEJSZYCH DZIENNIKAREK ANNA KALCZYŃSKA CHWALI SIĘ OCENAMI SYNA I SZCZERZE KOMENTUJE POLSKI SYSTEM EDUKACJI. INTERNAUCI WDALI SIĘ W DYSKUSJĘ

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: PEWIEN MĘŻCZYZNA DOTKNĄŁ OBCĄ MU KOBIETĘ. JEJ REAKCJA BYŁA NIEZWYKLE ZASKAKUJĄCA I DYNAMICZNA, NAGRANIE Z CAŁEJ SYTUACJI ROBI ISTNĄ FURORĘ W INTERNECIE