Od początku trwania tak zwanej ciszy wyborczej policja w niemalże całym kraju musiała interweniować niemalże trzydzieści razy! Zazwyczaj były to drobne wykroczenia, jak zrywanie plakatów. Jednak w Toruniu wydarzył się największy skandal ze wszystkich – jeden z członków komisji wyborczej znajdował się pod wpływem alkoholu!

Jak wynika z doniesień policji, podczas trwania ciszy wyborczej odnotowano już 28 wykroczeń łamania prawa obowiązującego w tym czasie. Głównie dotyczyły one zrywania banerów lub plakatów kandydatów na urząd prezydenta.

– Między innymi w Białymstoku policjanci ujawnili dziewięć zniszczonych banerów wyborczych i jeden plakat. Z kolei w Płocku mężczyzna na rynku zerwał plakat jednego z kandydatów (…) - relacjonowała jedna z policjantek.

Członek komisji wyborczej w Toruniu znajdował się pod wpływem alkoholu!

W Toruniu jednak wydarzyło się najbardziej szokujące wykroczenie – przewodniczący jednej z komisji wyborczych przyszedł dziś rano do lokalu wyborczego… pijany!

Przewodniczący Obwodowej Komisji Wyborczej numer 100 w Toruniu podjął czynności wyborcze w stanie nietrzeźwości, wykluczono go ze składu komisji; to zdarzenie nie miało wpływu na rozpoczęcie i przebieg głosowania – relacjonował Sylwester Marciniak, przewodniczący Państwowej Komisji Wyborczej.

Trzeba przyznać, że wspomniane wykroczenia są bardzo nieodpowiedzialne!

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: ZWYCIĘZCA TRZECIEJ EDYCJI KULTOWEGO PROGRAMU „THE VOICE KIDS”, MARCIN MACIEJCZAK PROMUJE SWÓJ NOWY SINGIEL. PRODUCENT UTWORU TWORZYŁ TAKŻE DLA ŚWIATOWYCH GWIAZD

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: JEDNA Z POPULARNYCH DZIENNIKAREK ANNA KALCZYŃSKA CHWALI SIĘ OCENAMI SYNA I SZCZERZE KOMENTUJE POLSKI SYSTEM EDUKACJI. INTERNAUCI WDALI SIĘ W DYSKUSJĘ

JAK INFORMOWAŁRÓWNIEŻPORTAL „ŻYCIE”: PEWIEN MĘŻCZYZNA DOTKNĄŁ OBCĄ MU KOBIETĘ. JEJ REAKCJA BYŁA NIEZWYKLE ZASKAKUJĄCA I DYNAMICZNA, NAGRANIE Z CAŁEJ SYTUACJI ROBI ISTNĄ FURORĘ W INTERNECIE