Justyna Żyła po rozstaniu ze swoim mężem, znany skoczkiem narciarskim, Piotrem Żyłą, pojawiła się w polskim show-biznesie. Celebrytka wykorzystywała swoją rozpoznawalność maksymalnie, ale od niedawna nie widać jej już na ściankach. Żyła jest jednak aktywna w Internecie, gdzie ostatnio pokazała zdjęcie ze swoją siostrą.

Była żona Piotra Żyły wtargnęła do show-biznesu przebojem. Justyna zdążyła wystąpić w sesji dla Playboya, zatańczyć w „Tańcu z gwiazdami” i pojawić się na kilku branżowych imprezach. Uzyskała rozpoznawalność i zainteresowały się nią plotkarskie magazyny. Mówiło się nawet o tym, że celebrytka dostanie swój własny, telewizyjny program kulinarny.

Jak na razie Justyna Żyła prowadzi własnego bloga, na którym prezentuje przepisy. Na Instagramie pokazuje też zdjęcia swoich potraw. Czasami publikuje bardziej osobiste fotografie.

Tak było i tym razem. W ubiegłą niedzielę Żyła udała się na spacer po Wiśle w towarzystwie siostry Magdaleny. Przy okazji Justyna zdecydowała się pokazać zdjęcie, na którym pozują razem.

Słonecznie. Widać podobieństwo? #sisters #sisterslove #autumn #beautiful #lovemyfamily #auntie #mommylife #sundayfunday #sundaymood #sundayvibes @majkaal –podpisała fotografię.

Fani szybko zareagowali na pytanie zadane przez celebrytkę. Większość z nich uznała, że kobiety są do siebie podobne, pomimo skrajnie różnych kolorów włosów. „Siostry bez dwóch zdań. Pięknie”, „Jeszcze jak, jak dwie krople wody”, „Prawie identyczne. Pięknie” – pisali zachwyceni komentujący.

https://www.instagram.com/p/B32TwmyH3MK/?utm_source=ig_web_button_share_sheet


Justyna Żyła zapowiedziała też, że podda się licznym operacjom plastycznym. Więcej przeczytaj o tym tutaj: DOBRZE ZAPAMIĘTAJCIE TWARZ JUSTYNY ŻYŁY. NIEBAWEM PODDA SIĘ OPERACJI PLASTYCZNEJ!

Warty uwagi jest również najnowsza stylizacja innej polskiej gwiazdy: EDYTA GÓRNIAK NIEUSTANNIE BŁYSZCZY. JEJ OSTATNIA ZJAWISKOWA KREACJA ZACHWYCIŁA INTERNAUTÓW!

Źródło: „jastrzabpost.pl”