Z kim z pewnością wdasz się w ostrą wymianę zdań? Poznaj TOP 6 najbardziej kłótliwych znaków zodiaku.

 

1.Baran

Ten znak zodiaku to prawdziwy furiat. Baranowi wystarczy tylko iskra by rozpętać wojnę. Kiedy wpada w złość ciężko nad nim zapanować. Nierzadko zdarza mu się rzucać talerzami. Kłócąc się z Baranem z pewnością usłyszysz mnóstwo ostrych zdań. Potyczki słowne, to coś w czym czuje się świetnie. Na szczęście Baran to znak zodiaku, który po kłótni szybko wraca do równowagi, stając się potulnym barankiem.

Zobacz także: EWA WACHOWICZ ZDRADZA SEKRET PIĘKNEGO WYGLĄDU. POZNAJ TAJEMNICĘ BYŁEJ MISS!

2. Lew

Dumny i majestatyczny – te słowa idealnie opisują ten znak zodiaku. Jak na króla przystało – Lew nienawidzi ignorowania. Osoby spod tego znaku uwielbiają znajdować się w centrum wydarzeń. Kiedy zostają zrzucone na boczny tor, potrafią pokazać pazurki. Siłą zdobędą szacunek, a po wszystkim szybko wrócą do normalności, a to dlatego, że nie potrafią długo kryć urazy.

3. Panna

Panna to prawdziwy mistrz fochów słynący z ogromnej roszczeniowości i nadwrażliwości.  Nie jest to typ awanturnika, cały swój żal skrywa w środku. Niestety Panny bywają bardzo mściwe, dlatego często atakują w najmniej spodziewanym momencie. Osoby spod tego znaku są często pamiętliwe, dlatego potrafią ze latami  wypominać każde przewinienie.

Zobacz także: POMAGALI INNYMI, TERAZ SAMI POTRZEBUJĄ POMOCY. SZLACHETNA PACZKA APELUJE!

4. Skorpion

Skorpiony to osoby o wrażliwym wnętrzu, które bardzo łatwo jest urazić. Nie jest to typ lubiący się uzewnętrzniać, dlatego nie wdaje się w otwarte konflikty. Skorpion musi sam „przetrawić” swoje problemy, dlatego odsuwa się i bacznie obserwuje sytuację z boku. Kiedy czuje się wystarczająco silny – wchodzi i  wtedy uderza w najczulszy punkt.

5. Byk

Byki to osoby bardzo cierpliwe. Potrafią panować nad emocjami  przez długi czas skrywać swoje żale. Do czasu –  jak każdy, Byk ma swoje granice, kiedy zostaną przekroczone wychodzi z niego prawdziwy awanturnik, który potrafi kłócić się długo i zawzięcie.

6. Koziorożec

Na pierwszy rzut oka Koziorożec uchodzi za opanowanego i chłodnego osobnika, który potrafi panować nad emocjami. Tak rzeczywiście jest. Koziorożce to osoby trzymające nerwy na wodzy – do czasu, kiedy się zdenerwują (a denerwuje je najbardziej brak rozsądku) najpierw nabierają dystansu, a kiedy to nie pomoże potrafią wybuchnąć!

źródło: „kobieta.interia.pl”