Deynn i Majewski to jedna z najbardziej popularnych par w polskim show-biznesie. Zobaczcie, jakie makijaże przygotowała celebrytka z okazji Halloween! Co sądzicie?

Marita Surma-Majewska, znana jako Deynn, oraz Daniel Majewski, to bardzo popularni celebryci. Na Instagramie biją rekordy popularności – Majewskiego obserwuje aż 740 tys. osób, a jego żonę – 1,4 mln użytkowników!

Para swego czasu była bardzo nielubiana. Apogeum zostało osiągnięte po – jak sami mówią – „dramie”, czyli publicznym wyznaniu siostry Deynn. Po tym wydarzeniu postanowili wyjechać do USA, gdzie spędzili – z przerwami – rok.

Oglądając ich w mediach społecznościowych, można odnieść wrażenie, że oboje przeszli przemianę – nie przypominają już osób, jako które dali się poznać kilka lat temu. Bardzo uważają na swoje słowa i czyny, wydają się życzliwi i naturalni.

Deynn i Majewski jakiś czas temu założyli własną fundację, którą zajmują się całkowicie sami. Fundacja Unicorn zebrała już ponad 100 tysięcy złotych i obecnie pomaga wrocławskiej Ekostraży, finansując remont oraz zakup potrzebnej karmy i akcesoriów dla bezdomnych zwierząt.

Od kilku dni Deynn zamieszczała na swoim profilu na Instagramie zdjęcia, które przedstawiały makijaże wykonane z okazji Halloween. Celebrytka opowiadała w swoich relacjach o tym, że te charakteryzacje sprawiają jej ogromną przyjemność.

Po jakimś czasie zapowiedziała, że pomaluje także Daniela. Majewski chętnie pochwalił się swoim makijażem, a już niebawem zapowiedzieli, że Deynn wykona mu… jeszcze dwie charakteryzacje.

Majewski udostępnił na swoim profilu zdjęcia we wszystkich trzech wykonanych makijażach, zaś Deynn stopniuje napięcie – na razie możemy podziwiać siedem różnych charakteryzacji w odmiennych stylach, a dzisiaj o 19 opublikuje ostatnie, specjalne zdjęcie.

Trzeba przyznać, że Marita ma wielki talent do wykonywania makijaży. Wyglądają fenomenalnie – to istne dzieła sztuki!

Czy jesteś pewien, że wiesz wszystko o losach księżnej Diany? NOWE FAKTY W SPRAWIE KSIĘŻNEJ DIANY! SZCZEGÓŁY JEJ ŻYCIA ZDRADZA LOKAJ

Mamy dla Ciebie kuchenne porady – sprawdź! MYŚLISZ, ŻE POTRAFISZ UGOTOWAĆ ZIEMNIAKI? ODPOWIEDŹ MOŻE CIĘ ZDZIWIĆ!

Martyna Piotrowska