Vanessa Ponce de Leon, meksykańska miss świata w ostatnim czasie była w Polsce. Przy tej okazji spróbowała polskich dań, odwiedziła kilka miejsc, a także doceniła urok polskich mężczyzn, którzy zapewne pozostaną jej długo w pamięci.

W grudniu 2018 roku 27-letnia Meksykanka zyskała światową sławę po tym, jak zwyciężyła w wyborach Miss World w Chinach. Fani pokochali ją rzecz jasna za niebywałą urodę, ale również za błyskotliwość. Po wygraniu konkursu, jej terminarz tak naprawdę nie przestaje się zapełniać kolejnymi zobowiązaniami, a loty samolotem są dla niej praktycznie codziennością.

W ostatni weekend Vanessa pojawiła się w Warszawie. Jej wizyta była związana z udziałem w projekcie autorstwa Omenaa Fundation i biura Miss Polonia. Meksykanka wspólnie z innymi gwiazdami wsparła akcję charytatywną, a także była jedną z najjaśniejszych postaci balu „Piękna z przesłaniem”.

Miss World przyznała, że zachwyciła się Polską, a także tutejszą kuchnią. – Byliśmy pod Pałacem Kultury, widzieliśmy Salę Kongresową. Również byliśmy na Starym Mieście. Próbowałam pierogów, najbardziej smakują mi te z mięsem, ale również te ze śmietaną są okej. Jestem bardzo zachwycona Polską – mówiła.

Uroda polskich kobiet jest niezaprzeczalna, ale jak się okazuje, mężczyźni również są bardzo atrakcyjni. – Polscy mężczyźni to dżentelmenami. Dbają o kobietę, bardzo mi się to podoba. Są przystojni, wysocy – powiedziała Vanessa.

Polska gwiazda z nowym wizerunkiem. Zobacz: ALICJA BACHLEDA-CURUŚ ZACHWYCA NOWĄ FRYZURĄ. MA CHARAKTER SYMBOLICZNY

Diwa wciąż zachwyca. Sprawdź: EDYTA GÓRNIAK NIEUSTANNIE BŁYSZCZY. JEJ OSTATNIA ZJAWISKOWA KREACJA ZACHWYCIŁA INTERNAUTÓW!

Źródło: „Jastrzabpost.pl”