Lady Gaga spadła ze sceny w trakcie swojego występu. Wszystko zostało zarejestrowane przez kamery. W zajściu brał też udział fan gwiazdy, który zaliczył upadek razem z nią. Całe zajście skończyło się szczęśliwie, a gwiazda skwitowała je w sposób żartobliwy.

Piosenkarka dawała występ w Las Vegas. W pewnym momencie postanowiła zaprosić na scenę jednego z fanów. Lady Gaga kontynuowała występ i w pewnym momencie postanowiła wskoczyć na mężczyznę.

Zrobiła to na tyle nieszczęśliwie, że fan nie był w stanie jej utrzymać, stracił równowagę i obydwoje runęli ze sceny. Upadkowi towarzyszyły krzyki przerażonych fanów. Na pomoc gwieździe i mężczyźnie natychmiast ruszyli ochroniarze.

Incydent okazał się niegroźny , a Lady Gaga i jej fan natychmiast wrócili na scenę. Piosenkarka przekonywała, że wypadek nie zdarzył się z winy chłopaka, a oni są niczym Rose i Jack z „Titanica”.

– Jedyna rzecz, która nie jest OK, to fakt, że potrzebujemy jakichś schodów, żebym mogła wrócić na tę cholerną scenę – powiedziała Lady Gaga. Całe zajście zakończyła stwierdzeniem: – Myślę, że powinniśmy iść na jakąś herbatę po tym wszystkim.

Widzieliście występ Maryli Rodowicz jako Lady Gagi? To warto zobaczyć: „JAKI KRAJ, TAKA LADY GAGA”. INTERNAUCI WYŚMIALI RODOWICZ ZA JEJ „SŁOWIAŃSKI” COVER „SHALLOW”

Sprawdź też, jaki popularny serial będzie można oglądać w polskich kinach: MEGA-POPULARNY SERIAL NA EKRANACH KIN! TO PIERWSZA TEGO TYPU AKCJA W POLSCE!

Joanna Tec