Jak podaje portal "Plotek", fani do końca mieli nadzieję, że Irana Santor wróci na scenę. Niestety artystka zdecydowała się odmówić udziału w koncercie dedykowanym pamięci Zbigniewa Wodeckiego. Artystks pozostaje nieugięta.

Koniec kariery

W ubiegłym roku Irena Santor zdecydowała się ogłosić swoją rezygnację z aktywności artystycznej. Wielbiciele jej talentu do końca mieli nadzieję, że artystka zmieni zdanie i będzie można ją usłyszeć na koncercie Wodecki Twist Festiwal. Niestety Santor ogłosiła, że choć pojawi się na scenie, gdzie odbierze nagrodę, to nie będzie śpiewać.

Zaznaczyła, że bardzo cieszy się z wyróżnienia, ale nie zamierza śpiewać. "Zbyszek nie musi mnie słuchać, sam sobie zaśpiewa" - dodała. W ubiegłym roku artystka udzieliła szczerego wywiadu, w którym przyznała, że zdecydowała się na zakończenie kariery, bo czuje się ogromnie zmęczona ciągłymi koncertami.

Irena Santor / YouTube:  Kultowe Rozmowy
Irena Santor / YouTube: Kultowe Rozmowy
Irena Santor / YouTube: Kultowe Rozmowy

Ireana Santor przyznała, że już dawno występy przestały ją pasjonować, stając się rutynom. Trudno jej więc znaleźć w nich prawdziwą radość.

Wodecki Twist Festiwal, kiedy się odbędzie?

Wodecki Twist Festiwal rozpocznie się 10 czerwca i zakończy dwa dni później. Na 11 czerwca zaplanowano koncert "Uroczysty Wodecki", w trakcie którego wszystkie utwory będą pochodziły z repertuaru Wodeckiego. Występy będzie można zobaczyć na antenie telewizji Polsat.

Na scenie będzie można zobaczyć m.in.: Krzysztofa Zalewskiego, Andrzeja Lamparta, Natalię Szroeder, Ralfa Kamińskiego i Macieja Maleńczuka.

Zbigniew Wodecki/Youtube @Nike Shox
Zbigniew Wodecki/Youtube @Nike Shox
Zbigniew Wodecki/Youtube @Nike Shox

Żałujecie, że Irena Santor zdecydowała się zejść ze sceny?

To też może cię zainteresować: Małgosia z programu "Rolnik szuka żony", podjęła decyzję o zmianie. Jakie nadrobiła zaległości w wyglądzie

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Krystyna Janda została zmuszona do sprzedaży domu w centrum Warszawy. Liczy na podziękowania od ministra. O czym mowa

O tym się mówi: Krytyka po zdjęciu Kaczyńskiego z uczniami jednej ze szkół. Internauci zwrócili uwagę na określenie tej placówki w opublikowanym wpisie. O co chodzi