U rolniczki Małgosi przygotowania do lata ruszyły pełną parą. Nie jest tajemnicą, że program "Rolnik szuka żony" otworzył przed Gosią wiele nowych drzwi do kariery medialnej, nieznanych wcześniej źródeł zarobku, a przede wszystkim ta pasjonatka makijażu, gotowania i pieczenia ciast znalazła swoją drugą połówkę w popularnym show.

Wszechstronna Małgosia pochwaliła się zmianami

Młoda kobieta wyszła za Pawła, doczekała się z nim dzieci, a teraz odnosi sukces na swoim instagramowym profilu, który nazwała rolnikwszpilkach. Prężnie działa na mediach społecznościowych publikując efekty swojej pracy i zainteresowań w postaci cudownych wypieków, pysznych dań i deserów.

Mieszkając na wsi, Małgosia Borysewicz świetnie odnajduje się, jednocześnie pracując przy zwierzętach i działając w obszarze swoich zainteresowań, jakimi są również makijaż, moda i kosmetyki.

Rolniczka dzieli się ze swoimi instagramowym i fanami tym, co ją zachwyciło w świecie kosmetyków lub ubrań, a najnowsza jej publikacja dotyczy długo odkładane jej wizyty u fryzjera.

No to grzywunia😁 @102studiofryzjerskie ❤️ p.s włoski widziały kolorek ostatnio w kwietniu. Ponownie widzimy się w lipcu ❤️ No na kolor Rysia nie zabiorę, ale na strzyżeniu był bardzo grzeczny. W pełni Zasłużył na lody truskawkowe ! Jak to jest, że wizyta u fryzjera to zawsze nastrój level wyżej ? 😁 i tata Blanki po całym dniu z córką też happy? W końcu mamy chwilę oddechu 😉 - napisała w opisie do fotorelacji z efektów wizyty u fryzjera.

Jak się okazuje, dokonała dość widocznej zmiany we fryzurze, którą odświeżyła modnym cięciem grzywki i cieniowaniem przodów oraz delikatną koloryzacją, która idealnie wpasowuje się w nadchodzące, ciepłe lato.

O tym się mówi: Ważne informacje dla fanów "Królowych życia". KRRiTV nie mogła postąpić inaczej wobec 250 skarg. o co chodzi

Zerknij tutaj: Władimir Putin postanowił odkryć wszystkie swoje karty. "Los dał nam zadanie, abyśmy odebrali to, co należy do nas"