Program przedstawiający ekscentryczne, ekstrawaganckie luksusowe życie zamożnych osób zaczął cieszyć się coraz większą popularnością, gdyż przedstawione przez TTV postaci spędzają swoje życie w niezwykle abstrakcyjnych dla większości ludzi klimatach i warunkach.

250 skarg na "Królowe życia" napłynęło do KRRiT

To, co dla nich jest wielkim problemem, dla przeciętnie zarabiającej osoby może być codziennością lub odwrotnie – sytuację wynikającą z majętności. W przestrzeni publicznej wielokrotnie pojawiały się głosy i opinie, iż TTV iTVN promują osoby, które w żadnym wypadku nie powinny być bohaterami żadnego show, gdyż nie stanowią dobrego przykładu do naśladowania, A tak się właśnie dzieje, gdy powstaje nowy celebryta trafiający do ludzi, którzy mogą zapragnąć utożsamienia się ze swoim idolem lub idolką.

Dlatego też wielokrotnie twórcy programu otrzymywali Skargi i zarzuty, że promowane są u nich osoby o zachowaniach i przeszłości patologicznej. Należy przypomnieć, że Dagmara kaźmierska trafiła do więzienia za sutenerstwo i handel żywym towarem.

Skargi jednak głównie dotyczyć miały Arkadiusza Zgorzelskiego, który w przestrzeni publicznej znany jest jako Megakot. Jan Śpiewak zwrócił uwagę na pewne szczegóły, na które zareagowali również widzowie programu. Na instagramowym profilu aktywisty społecznego pojawił się wpis zawierający nagłówek jednego z artykułów dotyczących Megakota podejrzanego o zabójstwo.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Jan Śpiewak (@janekspiewak)

Krążący w internecie fragment nagrania przedstawia Zgorzelskiego opowiadającego swojemu towarzyszowi o dość niepokojącej sytuacji.


źródło: YouTube/Lucasso shorts

To też może cię zainteresować: Donald Tusk już składa wyborcze deklaracje. Lider Platformy poruszył kilka kontrowersyjnych tematów. To ma być marsz w stronę nowoczesności

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Zaskakujące doniesienia Edwarda Miszczaka obiegły media. Co skłoniło go o podjęcia takiej decyzji