Portal „Super Express” podaje, że internauci licznie skomentowali wpis Ryszarda Terleckiego, który opublikował zdjęcie ze spotkania Jarosława Kaczyńskiego z uczniami jednej z krakowskich szkół.

Spontaniczne spotkanie

Jak się okazuje młodzież ze szkoły Sióstr Prezentek była na wycieczce szkolnej w Parlamencie i udało się im spotkać prezesa Prawa i Sprawiedliwości.

Z tej okazji zrobiono zdjęcie, które następnie trafiło do sieci. Nie byłoby w tym nic kontrowersyjnego gdyby nie podpis zamieszczony przez wicemarszałka Sejmu.

„Rzadko się zdarza aby wycieczka szkolna miała okazję spotkać się z Prezesem PiS Jarosławem Kaczyńskim. Świadczy to o renomie, jaką cieszy się szkoła. Do zobaczenia w Krakowie!” – napisał Ryszard Terlecki na Twitterze.

Entuzjazmu nie podzielili internauci, którym nie spodobało się użycie określenia „renoma”. Jak skomentowali w licznych komentarzach, to nie spotkania z politykami świadczą o prestiżu szkoły, ale wyniki w nauce i nauczyciele.

Szybko też sprawdzili, że Liceum Ogólnokształcące Sióstr Prezentek w ostatnim rankingu znalazł się na 287. pozycji w Polsce. W województwie małopolskim jest z kolei na 26. miejscu. W samym Krakowie szkoła została sklasyfikowana jako piętnasta.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnim czasie: Władimir Putin postanowił odkryć wszystkie swoje karty. "Los dał nam zadanie, abyśmy odebrali to, co należy do nas"

Jak informował portal „życie.news”: Została królową turnusu, a po programie jej życie się kompletnie zmieniło. Co słychać u popularnej Halinki z „Sanatorium miłości”

Ze świata znanych ludzi informowaliśmy o: Wpis Małgorzaty Ohme o odchodzącym Edwardzie Miszczaku jest kompletnie nie na miejscu według internautów. Kolejna wpadka prowadzącej „Dzień dobry TVN”

Sprawdź również ten artykuł: To alternatywa dla środków chemicznych ze sklepu. Wystarczy jeden tani produkt i odrobina czasu by nasze storczyki były w końcu zdrowe i idealne