Portal „Lelum” podaje co nowego słychać u jednej z najbardziej lubianych uczestniczek „Sanatorium miłości”. Halina Jaksa z Pabianic była jedną z królowych turnusu w trzeciej serii lubianego programu Telewizji Polskiej.

Kobieta od początku zyskała dużą sympatię wśród widzów dzięki swojej energii, poczuciu humoru i charyzmatycznemu sposobowi bycia. Choć chciała poznać nową miłość po odejściu męża i odchowaniu dzieci, niestety jej się to nie udało.

Mimo to jej życie zmieniło się po programie. Halinka zyskała sporą popularność w swojej miejscowości. Została zaproszona przez prezydenta Pabianic do urzędu i wyróżniona w Pabianickiej Senioriadzie.

Jak sama mówi, w ogóle nie żałuje udziału i chętnie by to przeżyła jeszcze raz.

„Gdyby nie „Sanatorium miłości” to pewnych rzeczy nigdy bym nie zrobiła. Jak lot wiatrakowcem, przejazd na linie czy poszukiwanie złota” – twierdzi seniorka.

Halinka wystąpiła nawet w klipie zespołu disco-polo Krejzole do utworu pod tytułem „Żono, przysięgam ci”. Zagrała tam postać mamusi. Wielokrotnie można też było ją zobaczyć w programie śniadaniowym TVP 2, a także w programie „Jaka to melodia”.

Nadal też promieniuje swoim wrodzonym optymizmem i docenia czas spędzony z najbliższymi. Seniorka ma trójkę dzieci i czworo wnucząt.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnim czasie: Rządowe plany w sprawie waloryzacji w 2023 roku wywołały mocny sprzeciw. Wzrost emerytur może być wyjątkowo niski w przyszłym roku

Jak informował portal „życie.news”: Jarosław Kaczyński ostro o moralności naszego sąsiada. Prezes PiS wypomniał Niemcom dawne czyny sprzed kilkudziesięciu lat. To się im nie spodoba

Ze świata znanych ludzi informowaliśmy o: Nowe fakty w sprawie rozwodu Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego obiegły media. Aktor stawia sprawę jasno w sprawie rozwodu

Sprawdź również ten artykuł: W jednym z polskich miejscowości doszło do wyjątkowego zjawiska atmosferycznego. Mogło być naprawdę niebezpiecznie. Zdjęcie obiegło media