Jak przypomina portal "Plotek", małżeństwo Antka Królikowskiego i Joanny Opozdy przejdzie niebawem do przeszłości. Parze nie udało się dotrwać ani do pierwszej rocznicy, ani nawet do narodzin ich wspólnego dziecka. Za rozpad ich związku ma odpowiadać Królikowski, który miał zdradzić ciężarną Opozdę z ich wspólną sąsiadką. Wiele wskazuje na to, że aktor nie czuje się specjalnie winny i naciska, aby rozwód nastąpił bez orzekania o winie.

Szybki ślub, szybki rozwód

Niespodziewany ślub Antka Królikowska i Joanny Opozdy był szeroko komentowany w mediach. Wszyscy mieli nadzieję, że znany z licznych romansów Królikowski wreszcie się ustatkował. Były to jednak tylko pobożne życzenia. Antek miał zdradzić ukochaną jeszcze przed narodzinami ich syna.

Portal "Plotek" wskazuje, że kiedy Joanna robiła wszystko, aby donosić ciążę, jej mąż imprezował i spotykał się z inną kobietą. O tym wszystkim Opozda miała się dowiedzieć w czasie pobytu w szpitalu. Do mediów doniesienia te dostały się już po narodzinach małego Vincenta.

W rozmowie z portalem "Jastrząb Post" osoba z otoczenia aktorskiej pary zdradziła, że Antek Królikowski ma wcale nie zabiegać o spotkania z synem. Zdecydowanie bardziej woli imprezować i spędzać czas z nową partnerką. Z synkiem miał się spotkać zaledwie kilka razy, wykorzystując wizyty te dla podreperowania swojego wizerunku.

Antek Królikowski. Źródło: youtube.com
Antek Królikowski. Źródło: youtube.com
Antek Królikowski. Źródło: youtube.com

"Rewia" donosi, że Antek Królikowski chce zrobić wszystko, aby rozwód nie zapadł z orzeczeniem o jego winie. Czyżby młody aktor czuł się zupełnie niewinny?

Myślicie, że faktycznie Antonii Królikowski dopnie swego?

To też może cię zainteresować: Gratka dla fanów serialu „M jak miłość”. Już niebawem dojdzie do poważnych zmian na planie

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Jarosław Kaczyński ostro o moralności naszego sąsiada. Prezes PiS wypomniał Niemcom dawne czyny sprzed kilkudziesięciu lat. To się im nie spodoba

O tym się mówi: Wywiad z Ołeną Zełenską nagle przerwano. Na twarzy ukraińskiej pierwszej damy dało się dostrzec wyraźny niepokój. Co się dokładnie wydarzyło