Kontynuacja kultowego filmu wróci do kin. W główną rolę wcieli się Bogusław Linda. Produkcja wiele lat temu przyniosła mu ogromną popularność. Kiedy będzie mogli zobaczyć kolejną odsłonę filmu „Psy”?

Pierwsza część serii powstała w 1992 roku, w reżyserii Władysława Pasikowskiego, twórcy odpowiedzialnego za takie hity jak „Pitbull. Ostatni pies”, „Jack Strong” czy „Pokłosie”. Produkcja kinowa odniosła wielki sukces, przyniosła ona wiele nagród zarówno twórcy, jak i aktorom wcielających się w kluczowe postacie. Pasikowski został laureatem Złotych Lwów oraz Złotej Kaczki.

Dwa lata po premierze „Psy” doczekały się kontynuacji. Na kolejną część fani kinematografii musieli czekać ponad dwadzieścia lat. Niedawno została potwierdzona data premiery, odbędzie się ona 17 stycznia 2020 roku, to właśnie wtedy „Psy 3. W imię zasad” zobaczą pierwsi widzowie.

– Po 25 latach odsiadki Franz Maurer wychodzi z więzienia i wkracza w nową Polskę, w której nic nie jest takie, jak zapamiętał. Kto i co czeka na człowieka, który przez ostatnie ćwierć wieku… nie robił nic? Jak odnajdzie się w świecie, w którym dawne zasady i lojalność przestały obowiązywać? Tego dowiemy się, gdy los ponownie połączy Franza i „Nowego”. Ich spotkanie zmieni wszystko – możemy przeczytać krótką zapowiedź na stronie jednego z kin.

Jeśli jesteś fanem polskiego kina, koniecznie zobacz to: PROBLEMY WOKÓŁ POLSKIEGO KANDYDATA DO OSKARA. FILMOWCY NIE MIELI ZGODY NA WYKORZYSTANIE HISTORII?

Sprawdź również, o czym ciekawym pisaliśmy w tym tygodniu: MARCELINA ZAWADZKA NIE WYGLĄDA JUŻ TAK IDEALNIE? PORÓWNANO ZDJĘCIA Z PRZESZŁOŚCI MISS POLONIA!

Izabela Ziel