Niedawno na świat przyszedł syn książęcej pary Meghan i Harrego – Archie. Podczas oficjalnej przemowy na gali WellChild Awards książę Harry pokusił się o szczere wyznanie. Nie zabrakło emocji. Na wspomnienie swojej rodziny wzruszony Harry rozpłakał się.

Rodzina królewska od lat zaangażowana jest w pomoc na rzecz najmłodszych. Co roku organizowana jest gala WellChild Awards, na której nagradzane są dzieci, które w swojej walce z ciężką chorobą są inspiracją dla innych. Podczas ostatniej gali książę Harry wygłosił wzruszające przemówienie, które rozpoczął od wspomnienia zeszłorocznego rozdania nagród:

W tym roku jest inaczej, ponieważ teraz jestem ojcem. Rok temu, kiedy moja żona i ja staliśmy tutaj, wiedzieliśmy, że spodziewamy się naszego pierwszego dziecka, nikt inny nie miał pojęcia, ale tak było – powiedział.

Podczas przemówienia książę Harry rozpłakał się. Nie mógł zapanować nad emocjami i co chwilę ocierał łzy. Zapanowała cisza. Gaby Roslin – prowadząca WellChild Awards podeszła do księcia i przytuliła go. Na Salę wypełniły brawa. Księżna Meghan również nie kryła swojego wzruszenia.

ZOBACZ TAKŻE: WIELKA WPADKA MEGHAN MARKLE. CO ZA WSTYD!

ZOBACZ TAKŻE: MAMY POROZUMIENIE W SPRAWIE BREXITU. CZY WIELKA BRYTANIA WYJDZIE Z UNII EUROPEJSKIEJ JESZCZE W TYM ROKU?

Źródło: ”Pikio.pl”