Kingi Rusin nikt nie musi przedstawiać polskim telewidzom. Dziennikarka jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych twarzy TVN-u. Obecnie zachwyca swoimi stylizacjami oraz naturalną urodą. Jednakże nie zawsze ubierała się z takim smakiem. Jeszcze kilka lat temu Rusin wygrywała plebiscyty na najgorzej ubraną gwiazdę.

Obecnie stylizacje dziennikarki są bardzo wysmakowane oraz dobrze osadzone w trendach. Rzadko zdarzają się jej wpadki. Świetnie wygląda nawet na spacerach ze swoim uroczym szpicem, Czarkiem. Jak informuje Plejada.pl, Rusin nie ukrywa, że jej obecny styl jest wynikiem współpracy ze stylistką Agnieszką Kornacką. Dziennikarka opowiedziała o tym w najnowszym wywiadzie dla „Gali”.

– Krok po kroku oswajała mnie z modą. Najpierw przyszła do mnie do domu, wyrzuciła mi wszystko z szafy i powiedziała, żebym o tych rzeczach natychmiast zapomniała – opowiadała Rusin o początkach pracy ze specjalistką.

Rusin kilka lat temu prowadziła popularny program „Yoy Can Dance”, w którym mogliśmy oglądać jej nie zawsze udane stylizacje. – Nadal twierdzę, że nagły skok oglądalności tego show musiał być związany z moimi niezwykłymi strojami, którymi wygrywałam rankingi najgorzej ubranych osób w tym kraju. Tydzień w tydzień! – powiedziała dziennikarka.

Warto przyjrzeć się stylizacjom, jakie prezentowała na przestrzeni lat. Doskonale widać ewolucję jej sposoby ubierania.

Kinga Rusin zachwyca zgrabną sylwetką. Jej fani nie mogli wyjść z podziwu, kiedy zobaczyli tę fotografię: ZMYSŁOWE ZDJĘCIE KINGI RUSIN. POKAZAŁA SIĘ W STROJU KĄPIELOWYM!

Małgorzata Rozenek również znana jest ze swojego świetnego stylu. Po raz kolejny wyglądała doskonale: MAŁGORZATA ROZENEK ZACHWYCIŁA JESIENNĄ STYLIZACJĄ. CENA JEJ TOREBKI PO PROSTU ZWALA Z NÓG!

Joanna Tec