Kinga Rusin zachwyca swoim młodzieńczym wyglądem. Dziennikarka bardzo o siebie dba i trudno zgadnąć, że ma 48 lat. Ostatnio pokazała na swoim Instagramie ponętne zdjęcie w stroju kąpielowym. Rusin pochwaliła się nie tylko zgrabnym ciałem, ale i piękną opalenizną.

Dziennikarka udostępniła pełne słońca zdjęcie. Możemy na nim zobaczyć ją w samym stroju kąpielowym. Zdjęcie pochodzi z sesji zdjęciowej zrobionej dla magazynu „Viva”.

Zobacz także: KINGA RUSIN NA ZDJĘCIU ZROBIONYM PRZEZ CÓRKĘ. NOWA STYLIZACJA

Kinga Rusin wygląda świetnie na opublikowanej fotografii. Prezentuje się bardzo młodzieńczo i ponętnie. Wiele kobiet mogłoby jej pozazdrościć tak dobrej formy. Trudno zgadnąć, że ma 48 lat. Widać, że dziennikarka dba o swoje ciało, aby utrzymać je w dobrym zdrowiu i kondycji.

Uwagę zwraca też mocna opalenizna Rusin, która wygląda bardzo zmysłowo na zdjęciu. Efekt ten nie został uzyskany dzięki leżeniu godzinami na plaży, ale poprzez użycie samoopalacza

Zobacz także: TO BYŁO NAJWIĘKSZE WYDARZENIE ROKU. ARTYSTA WYZNAŁ ZE SCENY MIŁOŚĆ CÓRCE KINGI RUSIN!

Zastosowany kosmetyk należy do firmy prowadzonej przez dziennikarkę. Pat&Rub to marka Kingi Rusin, która sprzedaje tylko naturalne kosmetyki. Gwiazda znana jest z tego, że bardzo zależy jej na dobru środowiska naturalnego. Zawsze stara się promować ekologiczne postawy i przykłada dużą wagę do kwestii natury.

https://www.instagram.com/p/B3UBKF8gDe4/?utm_source=ig_web_button_share_sheet

Źródło: „se.pl”