Wiele osób ma niemałe trudności w nawiązywaniu nowych znajomości. Odnalezienie swojej drugiej połówki jest w dzisiejszych czasach niemałym wyzwaniem. Filip Chajzer postanowił sprawdzić, jak z podrywaniem radzą sobie polscy mężczyźni. Jego materiał przygotowany dla „Dzień Dobry TVN” ukazał bezlitosną prawdę.

Dziennikarz postanowił zapytać przechodzące na ulicy dziewczyny o ich opinie na temat podrywu polskich mężczyzn. Większość wypowiedzi była co najmniej negatywna w odniesieniu do talentu Polaków w tym względzie.

Zasadność krytycznych opinii, które wygłosiły przepytywane kobiety, potwierdził eksperyment przeprowadzony przez Chajzera. Dziennikarz poprosił swoją asystentkę, aby usiadła w modnej, warszawskiej knajpie i udawała, że czeka na koleżankę. Ukryta kamera nagrywała adoratorów, którzy podejdą do podstawionej dziewczyny.

Na efekty nie trzeba było długo czekać, a sposoby na podryw nagranych mężczyzn wywołują co najmniej szeroki uśmiech na twarzy.

Jeden z podrywaczy wzniósł się na wyżyny kreatywności w zakresie komplementów i wyznał, że: – Jesteś tak fajna, że nawet na trzeźwo byś mi się spodobała. Inny za to desperacko prosił o możliwość wpisania swojego numeru telefonu do smartfona dziewczyny.

Żaden z nich nie wypadł dobrze w sztuce podrywu. Chajzer postanowił zapytać specjalistów o nieporadność, jaką tym temacie reprezentuje część Polaków. Katarzyna Pawlikowska, ekspert ds. relacji damsko-męskich, odpowiedziała, że polscy mężczyźni mają z podrywaniem największy problem na świecie. Według niej jest to związane z brakiem pewności siebie.

Andrzej Bajko, właściciel akademii uwodzenia, powiedział z kolei, że Polacy powinni nauczyć się przekuwać brak pewności siebie w sukces i mówić o nim wprost. Instruktor uwodzenia zapewnia, że szczerość i opowiedzenie o odczuwanym stresie jest lepsze niż przesadne udawanie pewnego siebie.

Podobno nawet Niemcy robią to lepiej - czyli Podryw made in Poland 🇵🇱💋💕 Dzień Dobry TVN

Gepostet von Filip Chajzer am Montag, 28. Oktober 2019

Prowadzący „DDTVN” też potrafi się „popisać”: „NIECH WYSTRZELI GEJZER BIELI”. DWUZNACZNY KOMENTARZ FILIPA CHAJZERA POD ZDJĘCIEM FANKI!

Były trener Adama Małysza zaskoczył wszystkich zostając ponownie ojcem: APOLONIUSZ TAJNER Z ŻONĄ I DZIECKIEM W TELEWIZJI! PARA OPOWIEDZIAŁA M.IN. O RÓŻNICY WIEKU

Joanna Tec