Gwiazdy poprzez media społecznościowe informują fanów o każdym najdrobniejszym szczególe swojego życia. Nie omieszkały również pochwalić się obecnością w punktach wyborczych, zachęcając przy tym obserwatorów, aby uczynili to samo.

Pierwszą osobą, która pochwaliła się na Instagramie zdjęciem przy urnie był Marcin Gortat. Wszystko dlatego, że głosował on w sobotę, ponieważ na stałe przebywa w Stanach Zjednoczonych.

Zobacz także: TŁUMY W KONSULATACH. POLACY W USA JUŻ PO GŁOSOWANIU

Wiele gwiazd jeszcze przed wyborami parlamentarnymi zachęcało fanów do wzięcia w nich udziału. Zaznaczali, że każdy głos się liczy, a jednym w obywatelskich obowiązków jest branie czynnego udziału w takich wydarzeniach jak wybory.

– Twój głos to fundament demokracji. Nie trać go. Nie rezygnuj z niego – napisał Hubert Urbański jeszcze długo przed 13 października.

Zobacz także: OGROMNE KOLEJKI DO ŚWIADCZEŃ OPIEKI ZDROWOTNEJ. CZASAMI NA WIZYTĘ TRZEBA POCZEKAĆ PRAWIE 2 LATA!

Swój głos oddało już wiele gwiazd, oczywiście nie omieszkali pochwalić się tym na swoich social mediach. Zdjęcia przy urnach możemy zobaczyć na profilach między innymi: Sławomira i Kajry, Krzysztofa Ibisza, Adama Małysza, Pawła Deląga, Karoliny Chapko, Nergala, Paranienormalnych, Tomka Torresa, Rafała Brzozowskiego, Tomka Ciachorowskiego, Krzysztofa Gójdzia, Adrianny Biedrzyńskiej, Rafała Cieszyńskiego i Beaty Leńskiej, Olgi Borys, Wojciecha Majchrzaka, Michała Milowicza, Marcina Mellera, Mateusza Damięckiego, Karoliny Gorczycy oraz Zofii Ślotały.

Źródło: „jastrzabpost.pl”