Magda Gessler to bez wątpienia jedna z najbardziej barwnych postaci w polskim show-biznesie. Co kilka dni media obiegają wiadomości o kolejnej szalonej wypowiedzi prowadzącej „Kuchenne rewolucje”. Teraz Gessler zaskoczyła wszystkich wyznaniem, kto jest według niej najseksowniejszym mężczyzną w polskiej telewizji. Naprawdę trudno było przewidzieć jej odpowiedź!

Znana restauratorka jest nieskończonym źródłem anegdot i kontrowersyjnych wypowiedzi. Celebrytka nie przebiera w słowach, a jej krytyczne słowa w odniesieniu do uczestników „Kuchennych rewolucji” mrożą krew w żyłach.

Zobacz także: MARCELINA ZAWADZKA I RAFAŁ JONKISZ ZNOWU RAZEM? KOMENTARZ PREZENTERKI NIE POZOSTAWIA ZŁUDZEŃ!

Tym razem Gessler zaskoczyła wszystkich, kiedy odpowiedziała na pytanie „Faktu” o najseksowniejszego mężczyznę występującego w polskiej telewizji. Nikt nie spodziewał się, że gwiazda wymieni… Marcina Prokopa!

– Kocham Prokopa, ma niebywałą inteligencję. A dla mnie to najbardziej seksowna cecha u faceta. No i oczywiście trzeba mu oddać, że jest piekielnie przystojny – emocjonowała się Gessler.

Zobacz także: ILE ZAROBI JAROSŁAW KACZYŃSKI W NAJBLIŻSZEJ KADENCJI? ZNAMY ODPOWIEDŹ!

Restauratorka wyznała też, że najbardziej ceni i poszukuje u swoich partnerów „nieprawdopodobnej wyobraźni”. Trzeba przyznać, że Marcin Prokop takową na pewno posiada. Według Gessler jest on wyjątkowym mężczyzną.

Źródło: „gwiazdy.wp.pl”