Marcelina Zawadzka spotykała się przez niecały rok z Rafałem Jonkiszem. Para była przedmiotem gorących plotek i wzbudzała ogromne zainteresowanie, ale ich związek szybko się skończył. Jednak od kilku miesięcy w mediach pojawiają się kolejne doniesienia o zejściu się byłej pary. Tym razem Zawadzka wypowiedziała się w sprawie.

Celebrytka jest jedną z najpiękniejszych prezenterek telewizyjnych w Polsce, prowadzi „Pytanie na śniadanie”. Nic dziwnego, że Zawadzka wzbudza ogromne zainteresowanie i nie może narzekać na brak adoratorów. Jej ostatnim chłopakiem był młodszy o 8 lat Rafał Jonkisz.

Zobacz także: METAMORFOZA COLINA FARRELLA ZASKOCZYŁA INTERNAUTÓW. ZOBACZ, JAK DZIŚ WYGLĄDA GWIAZDA!

Kiedy na jaw wyszedł ich romans, fani nie dowierzali. Para jednak była ze sobą przez niecały rok. Chętnie dzielili się w mediach społecznościowych szczegółami swojego związku. Często publikowali zdjęcia ze wspólnych imprez i wyjazdów.

Jednak związek nie przetrwał. Pomimo oficjalnego rozstania Zawadzkiej z Jonkiszem w mediach sporadycznie pojawiały się wątpliwości, czy byli partnerzy nie wrócili do siebie. Teraz prowadząca „Pytanie na śniadanie” postanowiła uciąć wszelkie spekulacje, ale wyznała, że były chłopak nie jest jej obojętny.

– Rafał będzie zawsze w moim sercu. Ja nigdy nie powiem złego słowa na niego – przyznała Zawadzka w wywiadzie dla „Twojego Imperium”.

Zobacz także: ILE ZAROBI JAROSŁAW KACZYŃSKI W NAJBLIŻSZEJ KADENCJI? ZNAMY ODPOWIEDŹ!

Marcelina Zawadzka ma na swoim koncie nie tylko związek z Jonkiszem. Celebrytka spotykała się wcześniej z kierowcą rajdowym Kubą Przygońskim, aktorem Mikołajem Roznerskim oraz z modelem Leonardo Marquesem.

Źródło: „o2.pl”