Po śmierci Ani Przybylskiej wszystkie rodzicielskie obowiązki spadły na Jarosława Bieniuka. Ich 17 letnia córka Oliwia marzy o tym, by pójść w ślady mamy. Z tego powodu uczy się nawet w liceum o profilu teatralno-filmowym. Jednak ojciec konsekwentnie odrzuca wszytskie propozycje aktorskie córki. Dlaczego?

Nastoletnia Oliwia marzy o karierze aktorskiej, ma już za sobą mały debiut aktorski. Zagrała w krótkometrażowym filmie pt. Glimmer, którego fabula dotyka problemu handlu ludźmi. Jarosław Bieniuk nie pozwala córce angażować się w większe projekty filmowe:

Oliwia dostaje dużo propozycji, ale na razie jej tata konsekwentnie je odrzuca. Mają oboje taką umowę, że najpierw Oliwia musi zdać maturę. Na razie Jarosław Bieniuk pozwolił córce wystąpić w kilki reklamach, ale tylko dlatego, że taka praca trwa krótko i nie przeszkadza w nauce – zdradza Bieniuk.

Na szczęście Oliwia już niedługo przystąpi do matury, a później z pewnością wkroczy w aktorski świat. My już nie możemy się doczekać pierwszego wielkiego debiutu.

https://www.instagram.com/accounts/login/

View this post on Instagram

DADDY COOL 👨🏽

A post shared by 𝕺𝖑𝖎𝖜𝖎𝖆🥵 (@oliwia.bieniuk) on

View this post on Instagram

Hello

A post shared by 𝕺𝖑𝖎𝖜𝖎𝖆🥵 (@oliwia.bieniuk) on

Zobacz też: ALICJA BACHLEDA-CURUŚ ZACHWYCA NOWĄ FRYZURĄ. MA CHARAKTER SYMBOLICZNY
Zobacz również: PIERWSZY PRZEZROCZYSTY TELEWIZOR JUŻ W SPRZEDAŻY! WIEMY, ILE KOSZTUJE

Źródło: ,,JastrząbPost.pl”