To nagranie robi prawdziwą furorę w sieci! Każdy koniecznie musi je zobaczyć! Księżna Kamila i książę Karol nie mogli powstrzymać się od śmiechu podczas wizyty w Kanadzie! Co takiego ich rozbawiło? Czy powinni w tej sytuacji zachować powagę? Internauci po obejrzeniu tego wideo także nie potrafią zapanować nad emocjami, śmieją się do łez!

Jak powszechnie wiadomo, członkowie brytyjskiej rodziny królewskiej podczas swoich wizyt w przeróżnych zakątkach świata zawsze przyjmowani są na wskroś uroczyście, a zawsze owo przywitanie jest niezwykle dostojne, poważne i eleganckie.

Jedną z ostatnich wizyt księcia Karola oraz księżnej Kamili była podróż do Kanady z okazji 150. urodzin tegoż kraju. Społeczeństwo kanadyjskie jest niesamowicie przyjaźnie nastawione na każdą wizytę brytyjskich gości.

Podczas owej wizyty Kanadyjczycy postanowili zaprezentować parze książęcej coś wyjątkowego, lecz oni… nie mogli przestać się śmiać!

Książę Karol i księżna Kamila wręcz nie mogli się powstrzymać od śmiechu!

Jak się okazuje, dla książęcej pary przygotowano specjalny występ – był to narodowy śpiew Inuitów, czyli rdzennych mieszkańców najbardziej odległych, północnych krańców Kanady.

Śpiew ten był niesamowicie zabawny dlatego, że polega na wydawaniu z siebie… oddechów! Wedle tradycji, śpiewany jest przez dwie kobiety.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: ZWYCIĘZCA TRZECIEJ EDYCJI KULTOWEGO PROGRAMU RORYWKOWEGO „THE VOICE KIDS”, MARCIN MACIEJCZAK PROMUJE SWÓJ NAJNOWSZY SINGIEL. PRODUCENT UTWORU TWORZYŁ TAKŻE DLA ŚWIATOWYCH GWIAZD

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: JEDNA Z NAJPOPULARNIEJSZYCH DZIENNIKAREK ANNA KALCZYŃSKA CHWALI SIĘ OCENAMI SYNA I SZCZERZE KOMENTUJE POLSKI SYSTEM EDUKACJI. INTERNAUCI WDALI SIĘ W DYSKUSJĘ

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: PEWIEN MĘŻCZYZNA DOTKNĄŁ OBCĄ MU KOBIETĘ. JEJ REAKCJA BYŁA NIEZWYKLE ZASKAKUJĄCA I DYNAMICZNA, NAGRANIE Z CAŁEJ SYTUACJI ROBI ISTNĄ FURORĘ W INTERNECIE