Małgorzata Rozenek – Majdan znalazła się w samym epicentrum hejtu! Internauci nie oszczędzają słów! Przekonała się o tym ostatnio celebrytka Małgorzata Rozenek – Majdan, pod której fotografiami w mediach społecznościowych ostatnio aż roi się od negatywnych komentarzy! Co takiego zarzucają jej fani? Jakie słowa kierują w stronę Perfekcyjnej Pani Domu? Koniecznie zobacz!

Jak powszechnie wiadomo, od kiedy Małorzata Rozenek – Majdan wraz z mężem Radosławem Majdanem podzielili się w Internecie tą niesamowitą informacją, że spodziewają się potomka, niemalże cały internet wręcz zawrzał!

Ciąża Małgorzaty Rozenek – Majdan niemalże przez całe dziewięć miesięcy jej trwania była jednym z najpopularniejszych tematów poruszanych przez media – przede wszystkim ze względu na fakt, iż kobieta ma już 41 lat, zatem fani pary obawiali się, czy wszystko będzie przebiegać prawidłowo.

Od momentu ogłoszenia światu przyjścia na świat małego Henryka, Majdanowie stali się jeszcze większym obiektem zainteresowań mediów! Nic więc dziwnego, że kobieta jeszcze bardziej zaczęła o siebie dbać – nie chciała wypaść źle przed obiektywem aparatów.

Małgorzata Rozenek – Majdan w ogniu krytyki!

Pod publikowanymi w ostatnim czasie fotografiami Małgorzata Rozenek – Majdan spotyka się z ostrą krytyką. Fani zarzucają, że jej nienaganny wygląd spowodowany jest wieloma operacjami plastycznymi i staje się coraz mniej naturalna!

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: ZWYCIĘZCA TRZECIEJ EDYCJI KULTOWEGO PROGRAMU RORYWKOWEGO „THE VOICE KIDS”, MARCIN MACIEJCZAK PROMUJE SWÓJ NAJNOWSZY SINGIEL. PRODUCENT UTWORU TWORZYŁ TAKŻE DLA ŚWIATOWYCH GWIAZD

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: JEDNA Z NAJPOPULARNIEJSZYCH DZIENNIKAREK ANNA KALCZYŃSKA CHWALI SIĘ OCENAMI SYNA I SZCZERZE KOMENTUJE POLSKI SYSTEM EDUKACJI. INTERNAUCI WDALI SIĘ W DYSKUSJĘ

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: PEWIEN MĘŻCZYZNA DOTKNĄŁ OBCĄ MU KOBIETĘ. JEJ REAKCJA BYŁA NIEZWYKLE ZASKAKUJĄCA I DYNAMICZNA, NAGRANIE Z CAŁEJ SYTUACJI ROBI ISTNĄ FURORĘ W INTERNECIE