Ostatnio paparazzi przyłapali Agnieszkę Woźniak – Starak na rozmowach z dyrektorem stacji TVN – Edwardem Miszczakiem, w samym centrum Warszawy. Czy to oznacza, że prezenterka wraca do prowadzenia popularnych programów telewizyjnych?

Wszystko na to wskazuje, internauci nie mają co do tego nawet najmniejszych wątpliwości! Fani są naprawdę zadowoleni, gdyż czekali z niecierpliwością na takie informacje.

Jak powszechnie wiadomo, Agnieszka Woźniak – Starak po ogromnej tragedii, jaką przeżyła dokładnie rok temu, w sierpniu 2019 roku nagle ukryła się w cieniu i odeszła z telewizji – co jest oczywiście zrozumiałe.

W sierpniu 2019 roku, podczas wakacji na Mazurach tragicznie zginął mąż Agnieszki, Piotr Woźniak – Starak. Był to ogromny wstrząs nie tylko dla samej dziennikarki, ale także dla rodziny, znajomych czy fanów pary. Ogromy smutek i żałoba pozostaje do dziś.

Agnieszka Woźniak – Starak wraca do telewizji?

Jak się okazuje, niedawno Agnieszka Woźniak – Starak spotkała się w centrum Warszawy z dyrektorem stacji TVN, Edwardem Miszczakiem i dyskutowali o powrocie gwiazdy na ekran.

Jak wynika z wypowiedzi dyrektora, drzwi do telewizji są dla prezenterki otwarte.

– My jesteśmy gotowi, tak, ale to Agnieszka musi wybrać porę, kiedy będzie wiedziała, że może i chce już wrócić – mówił w jednym z udzielanych wywiadów dyrektor stacji TVN.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: ZWYCIĘZCA TRZECIEJ EDYCJI KULTOWEGO PROGRAMU RORYWKOWEGO „THE VOICE KIDS”, MARCIN MACIEJCZAK PROMUJE SWÓJ NAJNOWSZY SINGIEL. PRODUCENT UTWORU TWORZYŁ TAKŻE DLA ŚWIATOWYCH GWIAZD

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: JEDNA Z NAJPOPULARNIEJSZYCH DZIENNIKAREK ANNA KALCZYŃSKA CHWALI SIĘ OCENAMI SYNA I SZCZERZE KOMENTUJE POLSKI SYSTEM EDUKACJI. INTERNAUCI WDALI SIĘ W DYSKUSJĘ

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: PEWIEN MĘŻCZYZNA DOTKNĄŁ OBCĄ MU KOBIETĘ. JEJ REAKCJA BYŁA NIEZWYKLE ZASKAKUJĄCA I DYNAMICZNA, NAGRANIE Z CAŁEJ SYTUACJI ROBI ISTNĄ FURORĘ W INTERNECIE