Uwaga, bardzo istotna informacja dla wszystkich „grzybiarzy”! Nie wszyscy zdają sobie sprawę z tego, że w lesie istnieją pewne zasady, a ich złamanie grozi dużymi karami pieniężnymi! Zobacz koniecznie!

Wiele osób natomiast chodzi do lasu na grzyby całkiem nieświadomie – a wystarczy znać kilka zasad, aby czuć się w pełni bezpiecznie i nie mieć poczucia strachu, że być może lada moment otrzymamy mandat. Co zatem trzeba wiedzieć i o czym pamiętać? Za co można otrzymać karę pieniężną?

Jak powszechnie wiadomo, w ostatnich dniach w niemalże całym kraju panuje bardzo burzowa i deszczowa aura, a dodatkowo letnie, wysokie temperatury bardzo sprzyjają pojawianiu się w lasach grzybów.

Wiele osób, które uwielbiają chodzić na grzyby – z różnych względów: jest to dla nich forma relaksu, odprężenia, bądź po prostu kochają je jeść – nie zdaje sobie sprawy, że złamanie kilku zasad może spowodować otrzymanie wysokiego mandatu!

Na grzybobraniu można otrzymać wysoki mandat! O czym zatem należy pamiętać?

Jak się okazuje, podczas chodzenia po lesie można zapłacić duże kary. Są jednak pewne zasady, których przestrzeganie może nas przed tym uchronić. Należy przede wszystkim pamiętać, aby nie zbierać grzybów na terenach rezerwatów, posesji prywatnych czy parków narodowych.

Ponadto, należy pamiętać, aby parkować samochód tylko w miejscach do tego wyznaczonych!

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: ZWYCIĘZCA TRZECIEJ EDYCJI KULTOWEGO PROGRAMU „THE VOICE KIDS”, MARCIN MACIEJCZAK PROMUJE SWÓJ NOWY SINGIEL. PRODUCENT UTWORU TWORZYŁ TAKŻE DLA ŚWIATOWYCH GWIAZD

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: JEDNA Z POPULARNYCH DZIENNIKAREK ANNA KALCZYŃSKA CHWALI SIĘ OCENAMI SYNA I SZCZERZE KOMENTUJE POLSKI SYSTEM EDUKACJI. INTERNAUCI WDALI SIĘ W DYSKUSJĘ

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: PEWIEN MĘŻCZYZNA DOTKNĄŁ OBCĄ MU KOBIETĘ. JEJ REAKCJA BYŁA NIEZWYKLE ZASKAKUJĄCA I DYNAMICZNA, NAGRANIE Z CAŁEJ SYTUACJI ROBI ISTNĄ FURORĘ W INTERNECIE