Podczas ślubu tej pary młodej wydarzyło się coś naprawdę dziwnego. Nikt nie spodziewał się takiego obrotu sytuacji! W pewnym momencie pan młody wybiegł z Kościoła, a wszyscy dosłownie zamarli w bezruchu i zaniemówili! Zobacz koniecznie to nagranie, robi furorę w sieci!

Uciekająca panna młoda – to powiedzenie, mimo iż jest tytułem filmu na stałe przyjęło się w codziennej, potocznej mowie niemalże na całym świecie. Przed każdym ślubem zawsze znajdzie się osoba, która postanowi sobie zażartować mówiąc „oby nie uciekła sprzed ołtarza”.

Jak się okazuje, takie sytuacje zdarzają się naprawdę! Przekonali się o tym goście na weselu w Wielkiej Brytanii.

Pan młody uciekł sprzed ołtarza! Goście zaniemówili!

Sytuacja miała miejsce dość niedawno w Wielkiej Brytanii. Podczas ceremonii ślubnej, w momencie zakładania obrączek pan młody, a także świadek nagle zaczęli panikować, że owych obrączek nie ma!

W tej chwili pan młody powiedział, że za moment wróci i pobiegnie po owe obrączki! W momencie, kiedy wybiegł z Kościoła na ekranie wyświetlił się przygotowany prędzej film, który rozbawił wszystkich do łez!

- To nagranie sprawiło, że płakałem ze śmiechu. Chciałem już klaskać w ręce, kiedy wrócił do kościoła. Naprawdę powinien zostać aktorem komediowym, jego gra była nie tylko zabawna, ale także bardzo realistyczna - napisał jeden z internautów.

Trzeba przyznać, że było to świetne zagranie!

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: ZWYCIĘZCA TRZECIEJ EDYCJI KULTOWEGO PROGRAMU „THE VOICE KIDS”, MARCIN MACIEJCZAK PROMUJE SWÓJ NOWY SINGIEL. PRODUCENT UTWORU TWORZYŁ TAKŻE DLA ŚWIATOWYCH GWIAZD

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: JEDNA Z POPULARNYCH DZIENNIKAREK ANNA KALCZYŃSKA CHWALI SIĘ OCENAMI SYNA I SZCZERZE KOMENTUJE POLSKI SYSTEM EDUKACJI. INTERNAUCI WDALI SIĘ W DYSKUSJĘ

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: PEWIEN MĘŻCZYZNA DOTKNĄŁ OBCĄ MU KOBIETĘ. JEJ REAKCJA BYŁA NIEZWYKLE ZASKAKUJĄCA I DYNAMICZNA, NAGRANIE Z CAŁEJ SYTUACJI ROBI ISTNĄ FURORĘ W INTERNECIE